Armani Exchange

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

GPoland to wyłączny agent topowych marek z segmentu premium, denim, fast fashion oraz footwear & accessories, oferujący ich systemy franczyzowe w Polsce. O ugruntowanej pozycji na rynku i renomie GPoland jako agenta przesądza fakt, iż działa na rynku od końca lat 90 XX wieku, posiadając obecnie ponad 40 doskonale znanych i poważanych brandów w swojej ofercie. 

Kompetentny zespół doradców biznesowych i pasjonatów mody przez duże „M”, ma na uwadze w szczególności dobre interesy naszych Partnerów, realizując tym samym filozofię firmy i stanowiąc jej solidny trzon.

Marka A|X Armani Exchange powstała w 1991 roku, jako nowa marka skierowana do nowych pokoleń, młodych konsumentów mody. Giorgio Armani zainspirowany wyluzowanym, nowoczesnym podejściem do ubrania młodzieży w Mediolanie, Nowym Jorku, Londynie i Tokio, stworzył zbiór orzeźwiających, nieoczekiwanych i zgodnych z energia młodzieży ubrań i dodatków.

Od 2015 r. marka A|X Armani Exchange dokonała nowego kroku naprzód, zdobywając ducha i innowacyjność młodych miast, łącząc to z włoską wrażliwością. Dziś marka jest dostępna na 6 kontynentach w ponad 250 punktach sprzedaży.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy dopracowany system franczyzowy polegający na prowadzeniu działalności gospodarczej w myśl obowiązujących w Polsce przepisów prawa, przy jednoczesnym wykorzystaniu standardów odwzorowywanych przez współpracujące podmioty gospodarcze, działające pod wspólną nazwą handlową A|X Armani Exchange, oraz pod wspólnym oznaczeniem graficznym.

Franczyza marki jest konceptem sprzedaży opartym na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy indywidualnym przedsiębiorcą, prawnie i finansowo niezależnym - zwanym Franczyzobiorcą, a marką A|X Armani Exchange. Kluczem tego systemu jest prowadzenie działalności zgodnie z koncepcją oraz ściśle wg wyznaczonego standardu, określonego przez markę w Pakiecie Franczyzowym.

JEDNOSTKI WŁASNE

Ponad 250 salonów na świecie.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pełny asortyment towarowy,
 • brak opłat wstępnych i licencyjnych,
 • nie pobieramy prowizji; know-how niezbędne do prowadzenia salonu odzieżowego,
 • pomoc i doradztwo przy wyborze kolekcji, lokalizacji, negocjacjach warunków najmu oraz przy rekrutacji personelu,
 • gotowy projekt salonu; wsparcie Brand Managerów, Visual Merchandiserów, IT,
 • bezpłatne i regularne szkolenia z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży oraz VM,
 • własnościowy system zatowarowania,
 • stałe zaplecze produktowe i efektywna rotacja towaru,
 • brak opłat spedycyjnych,
 • profesjonalne i kompleksowe wsparcie marketingowe.

   


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Ok. 700 € / m2 (bez podłóg, sufitów i oświetlenia),
 • Kontrybucja marki - do 50 proc.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • wybrane miasta powyżej 200 tys. mieszkańców,
 • galerie handlowe o odpowiadającym profilu bądź handlowe centra miast,
 • lokal o powierzchni 150-300 m2,
 • otoczenie, sąsiedztwo salonów wyżej pozycjonowanych marek. 

*Dla Partnerów zainteresowanych sprzedażą kolekcji Armani Exchange w mniejszych miastach przygotowaliśmy stosowną ofertę współpracy w formie multibrandu Made in G lub autorskiego butiku multimarkowego.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GPoland

ul. Połczyńska 104, 01-302 Warszawa

+48 693 678 444

asystent.development@gpoland.com.pl

gpoland.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Vladyslava Marchenko

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Armani Exchange.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma GPoland (ul. Połczyńska 104, 01-302 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Armani Exchange oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie gpoland.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.