GRS Graffiti Removal System

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pod koniec roku 2016 stanęliśmy przed możliwością współpracy z naszymi australijsko-amerykańskimi partnerami z firmy World’s Best, która produkuje najlepsze zmywacze graffiti na świecie. W ten sposób zyskaliśmy bezcenne doświadczenie w tej dziedzinie, a dzięki kompletnemu know-how GRS - Systemu usuwania graffiti - jesteśmy w stanie zaoferować miastom, administratorom majątku i właścicielom nieruchomości bezkonkurencyjne rozwiązania w dziedzinie prewencji przed skutkami graffiti wandalizmu. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci rozwiązanie by usunąć każde graffiti. Kompletnie wyposażymy Twój zespół w sprzęt do usuwania graffiti. Dzięki reakcjom naszych klientów i własnemu doświadczeniu wiemy, że umiemy wygrać walkę z wandalami.

JEDNOSTKI WŁASNE

2 (odziały własne Czechy i Słowacja)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5 (na terenie Czech oraz Słowacji)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pełne wyposażenie do usuwania graffiti (myjka oraz chemia myjąca i impregnaty),
  • profesjonalne szkolenia praktyczne jak usuwać graffiti z jakiejkolwiek powierzchni oraz jak rewitalizować i zabezpieczać powierzchnię przed kolejnymi atakami wandalizmu,
  • technologie i środki czystości po bezkonkurencyjnych cenach,
  • wsparcie w dziedzinie marketingu, stron www, materiałów promocyjnych itp.,
  • know-how firmy,
  • wsparcie przez e-mail i telefon, doradztwo, konsultacje techniczne.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

17 tys. zł  -  koszt sprzętu oraz pełnego pakietu chemii.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • własna działalność gospodarcza,
  • własny samochód typu Kombi, Minivan, Van,
  • nastawienie na sukces,
  • profesjonalne wykonywanie usług.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Urban Flow S.R.O.

Novy Zlichov 3172/6, Praha 150 00

507 77 9078

info@grs-graffiti.pl

grs-graffiti.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Antonin Las

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do GRS Graffiti Removal System.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.