Umyjemto

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Umyjemto to międzynarodowa firma z oddziałami w 3 krajach, która już od wielu lat jest liderem w branży profesjonalnego czyszczenia powierzchni budynków, posadzek zewnętrznych i dachów oraz ich ochrony. W Czechach działamy od 8 lat, na Słowacji od 2, obecnie wchodzimy na rynek polski, gdzie chcemy osiągnąć podobny sukces. Umyjemto należy do czołówki w tej branży. Nacisk, który kładziemy na ciągły rozwój, doskonalenie się oraz potrzeba wprowadzać innowacyjne rozwiązania i usługi sprawia, że rośnie popyt na nasze usługi i zwiększa się rozpoznawalność marki na rynku.

Franczyza Umyjemto nie tworzy dla swoich franczyzobiorców konkurencyjnego środowiska, wręcz przeciwnie. Wszyscy kopią do tej samej bramki, działają wspólnie i pomagają sobie, wspierają jedną markę, przekazują sobie klientów, uzgadniają nowe zlecania i umawiają klientów. Sprawdzone przez lata i doprowadzone do doskonałości know-how pozwala nam świadczyć usługi o bardzo wysokiej jakości obywatelom, firmom i instytucjom na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej. Sieć umożliwia każdemu franczyzobiorcy zarabiać tyle, ile sam chce. Od franczyzobiorców wymagamy skrupulatnego przestrzegania know-how oraz profesjonalnego podejścia do pracy i klientów.

Tegoroczne Targi znów sprawiły nam dużą niespodziankę - oprócz tradycyjnie perfekcyjnej organizacji zdominowało nas bardzo duże zainteresowanie naszymi usługami i propozycją współpracy franczyzowej. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość pozyskania samochudu Iveco Daily Van w cenie 1,-Zł z pełnym wyposażeniem przystosowanym do mycia i malowania elewacji oraz wsparcie prawnika. To obejmuje najnowocześniejszą myjkę wysokociśnieniową, technologię Airless do malowania i inny niezbędny sprzęt, z którym franczyzobiorca może rozpocząć swoją działalność natychmiast. Szkolenie i pełne wsparcie jest oczywistością.

Po odliczeniu wszystkich kosztów (paliwo, chemia, zwyżki, płaca dla 2 pracowników), zostanie franczyzodbiorcy marża w wysokości 40-60 proc. z obrotu na “czysto“ ( zysk liczony z uwzględnieniem 5 proc. opłaty franczyzowej). Z przyjętego planu biznesowego wynika, że Twoja opłata startowa do podjęcia współpracy franczyzowej z firmą Umyjemyoo zwraca się już po 1,5 roku! Czy znasz inny rodzaj działalności gospodarczej, która tak szybko przyniesie zwrot wstępnej inwestycji?

Dołącz do nas jak najprędzej i stwórz swoją firmę opartą na naszym doświadczeniu z gwarancją sukcesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

2 (odział własny Czechy oraz Słowacja)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1 (województwo śląskie)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Promocjado 31.01.2020 ! Samochód marki Iveco z kompletnym wyposażeniem do wszystkich typów usług z możliwością wykupu na własność za 1zł

 • szkolenie i trening praktyczny,
 • technologie i środki czystości po bezkonkurencyjnych cenach,
 • wsparcie w dziedzinie marketingu, stron www, materiałów promocyjnych itp.,
 • wsparcie prawne,
 • know-how firmy,
 • wsparcie przez e-mail i telefon, doradztwo, konsultacje techniczne,
 • sprawdzona strategia reklamowa,
 • zwrot inwestycji: 12-24 miesięcy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • wstępna opłata licencyjna dla TOP 5 województw 749 tys. zł, dla pozostałych województw 499 tys. zł,
 • comiesięczna opłata licencyjna 5 proc. od obrotu w pierwszym roku spółpracy, w kolejnych latach 7 proc. od obrotu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • opłata wstępna za licencję,
 • comiesięczna opłata licencyjna - 5 proc. obrotu,
 • umowa na okres 5 lat z możliwością przedłużenia,
 • własna działalność gospodarcza.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Umyjemto Sp. z o.o.

ul. Mennicza 44, 43-400 Cieszyn

517 770 847

info@umyjemto.pl

Umyjemto.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Chmiel ​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Umyjemto.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.