UVC MED more than protection

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

UVC-MED jest jedynym polskim producentem profesjonalnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji metodą UV, ich zadaniem jest dezynfekcja i oczyszczanie powietrza, oraz wszelkich powierzchni na co kładziony jest olbrzymi nacisk w przestrzeni publicznej w ostatnim czasie.

Produkty UVC-MED zapewniają bezpieczeństwo i ochronę zdrowia oraz są optymalne do skutecznego niszczenia grzybów, pleśni, oraz wirusów w tym COVID-19. 

Dzięki przekazanym urządzeniom, franczyzobiorca ma praktycznie nieograniczone możliwości i obszar działania dotyczący wykonywania własnych usług dezynfekcji powierzchni oraz sterylizacji powietrza metodą UV-C, wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z częstym kontaktem dużej grupy ludzi. Jest to idealne rozwiązanie do świadczenia usług dla różnego typu placówek, biur, sklepów-zwłaszcza wielkopowierzchniowych, siłowni, banków, placówek pocztowych oraz miejsc branży gastronomicznej i hotelarskiej. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Możliwość współpracy z jedynym polskim producentem urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji metodą UV, których zadaniem jest dezynfekcja i oczyszczanie powietrza, oraz wszelkich powierzchni na co kładziony jest olbrzymi nacisk w przestrzeni publicznej.

UVC-MED oferuje bardzo dobre warunki na start, nie pobiera opłaty wpisowej tylko kaucje i przekazuje klientowi 2 szt urządzeń, umowa podpisywana jest na 18 miesięcy i pobierana jest co miesiąc opłata franczyzowa. 

Franczyzodawca zapewnia szkolenie potwierdzone certyfikatem, wysokiej jakości sprzęt i obsługę serwisową. Dołącz do nas! 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • 0 zł za przystąpnie do franczyzy. 
  • Kaucja 10 tys. zł netto za 2 szt urządzeń.
  • Opłata bieżąca - 2 tys. zł netto/miesięcznie.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Umowa podpisywana jest na okres 18 miesięcy.

  • Kaucja 10 tys. zł netto za 2 szt. urządzeń.
  • Opłata bieżąca - 2 tys. zł netto/miesięcznie

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

UVC-MED Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 32 , 26-600 Radom

505 054 465

s.fryze@uvc-med.pl

uvc-med.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sebastian Fryze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do UVC MED more than protection.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.