Globbox.net

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Globbox.net jako operator pocztowy, jest siecią punków paczkowych działającą od 2012 roku, w których można nadać dowolną przesyłkę kurierską, krajową lub zagraniczną. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi przez co jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najkorzystniejszą ofertę. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Nasze punkty zlokalizowane są na terenie całego kraju co pozwala nam być jak najbliżej klienta chcącego nadać lub odebrać przesyłkę. Nasz model współpracy idealnie współgra z dotychczasowo prowadzoną działalnością naszych Partnerów, co  pozwala na zminimalizowanie kosztów inwestycji oraz pozwala pozyskać nowych klientów dla już działającego biznesu. Dzięki współpracy z nami placówka handlowa może uzyskać status placówki pocztowej co pozwala na prowadzenie działalności handlowej w niedziele. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

700

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • materiały reklamowe
 • materiały operacyjne
 • obsługa logistyczna
 • obsługa reklamacji
 • call center
 • wsparcie dedykowanego opiekuna/kierownika regionalnego 
 • promocja biznesu agenta w kanałach internetowych 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata startowa – 350 zł;

Abonament miesięczny ustalany indywidualnie – obejmuje, materiały marketingowe, wsparcie IT, call center, uzupełnianie materiałów opakowaniowych, koszty reklamy i promocji.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokal lub miejsce w lokalu na przesyłki (od ok. 2 m. kw.);
 • Komputer z dostępem do Internetu; 
 • Drukarka; 
 • Waga; 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Globbox.net

Ul. Bogucicka 7, 40-226 Katowice

794 781 730

globbox@globbox.net

globbox.net

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jacek Wajsprych 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Globbox.net.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Globbox.net (Ul. Bogucicka 7, 40-226 Katowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Globbox.net oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie globbox.net.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.