Concept Energy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Concept Energy to zespół skutecznych ekspertów działających na rynku energii i OZE od wielu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla przedsiębiorców z wielu gałęzi przemysłu oraz rolnictwa, a także dla klientów indywidualnych.

Zajmujemy się także działaniami związanymi z budową farm fotowoltaicznych - od pozyskiwania gruntów, przez proces przygotowawczy i projektowy, aż po realizację oraz wykonaniem wielkopowierzchniowych dachowych instalacji przemysłowych. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Sunrise Energy, która działa na najszybciej rozwijającym się i największym rynku energii słonecznej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Posiadamy wszystkie kluczowe kompetencje niezbędne w realizacji poszczególnych etapów działań takich jak: 

 • ocena indywidualnej sytuacji Klienta, jego zapotrzebowania na energię i specyficznych warunków lokalizacyjnych
 • wybór komponentów i rozwiązań maksymalizujących korzyści oraz doradztwo w zakresie optymalnego finansowania
 • planowanie inwestycji 
 • logistyka związana z transportem i montażem
 • bezpieczny i szybki montaż zgodny z założeniami projektowymi
 • sporządzanie dokumentacji projektowej
 • opracowanie dokumentacji wymaganej prawem budowlanym i energetycznym
 • dokonanie niezbędnych zgłoszeń do instytucji i urzędów

Legitymujemy się niezbędnymi pozwoleniami i certyfikatami, a także rekomendacjami zadowolonych Klientów.

Filozofią Concept Energy jest bezpieczeństwo, profesjonalizm, elastyczność oraz przejrzystość działania.

Wykwalifikowana kadra Concept Energy gwarantuje najwyższy poziom usług oraz profesjonalne podejście do Klientów oraz Partnerów Handlowych.
 

JEDNOSTKI WŁASNE

16 oddziałów

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

partnerskie 200

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wspieramy naszych Partnerów we wszystkich aspektach proponowanej formy prowadzenia biznesu.
W ramach współpracy oferujemy:

 • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
 • Wsparcie merytoryczne dedykowanego opiekuna - zarówno na etapie ofertowania, negocjacji, jak i finalnej sprzedaży
 • Dostęp do webowej platformy służącej ofertowaniu, kalkulacji oraz doborowi finansowania instalacji
 • Dostęp do systemu zarządzania sprzedażą CRM
 • Szeroką ofertę produktów finansujących instalację fotowoltaiczną (finansowanie może jednak pozostać w Państwa rękach).
 • Stałą dostępność szerokiej oferty produktowej renomowanych producentów
 • Atrakcyjne materiały marketingowe (drukowane oraz digitalowe)

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Współpraca w ramach umowy agencyjnej – brak minimalnej kwoty na inwestycje.

Współpraca w ramach umowy franczyzowej – koszt związany z zakupem/adaptacją mebli dostosowanych do standardów wyposażenia obowiązujących w ramach projektu oraz sprzętu ok 10 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do współpracy Partnerów z różnych branż, którzy posiadają doświadczenie we współpracy z Klientami z sektora małych i średnich firm oraz rolnictwa, poszukują nowych lub dodatkowych źródeł dochodu i chcą wykorzystać ogromny potencjał sprzedażowy, jaki daje branża fotowoltaiczna.

Mile widziani partnerzy z branż lub firm takich, jak: biura projektowe, zajmujące się audytami energetycznymi i usługami kafarowania, profesjonalne firmy ubezpieczeniowe, kredytowe, energetyczne, firmy obsługujące sektor rolniczy oraz związane z rynkiem nieruchomości.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Concept Energy Sp. z o.o.

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

+48 500 637 477

partner@conceptenergy.pl

conceptenergy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Kwiatkowska

 Dyrektor Sieci Partnerskiej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Concept Energy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Concept Energy Sp. z o.o. (Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Concept Energy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie conceptenergy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.