Minicity Car Rental

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Marka Minicity.pl jest prężnie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów oferującą wysokiej jakości usługi wynajmu zarówno dla klienta indywidualnego, korporacyjnego, aut assistance oraz z OC sprawcy. Wypracowany model działalności pozwolił przetrwać najtrudniejsze czasy związane z pandemią Covid-19. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany system informatyczny, wcześniej wspomniany model działalności to mieszanka która pozwala nam działać dalej, rozbudowywać projekt oraz pozwolić innym być jego częścią. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na sukces, motoryzacja jest czymś z czym chciałbyś związać swoją przyszłość, a do tego prowadzenie własnej firmy jest zwieńczeniem osobistym to zapraszamy na pokład. Do tego wszystkiego nie potrzebne są wysokie nakłady aby rozpocząć z nami przygodę w świetnie nam znanej branży.

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących prowadzić oddziały zarówno w największych jak i mniejszych miejscowościach. Pamiętaj, z czasem dostępność lokalizacji będzie maleć. NIE CZEKAJ.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 •  Know how;
 • Wyłączność lokalizacji;
 • Wsparcie rozwoju oddziału;
 • Wsparcie marketingowe; 
 • Centralna obsługa klienta;
 • Profesjonalny system informatyczny wraz z elektronicznym systemem mobilnym;
 • Pomoc w zakupie, finansowaniu oraz utrzymywaniu floty (wszystko na atrakcyjnych rabatach wolumenowych);
 • Prowadzenie polityki cenowej;
 • Stały dostęp do materiałów reklamowych, wizerunkowych oraz PR.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana kwota inwestycji od 50 zł netto.

Opłata miesięczna – procentowa kwota od obrotu (zarabiamy jak Ty zarabiasz).

Opłata marketingowa – miesięczna. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Prowadzenie działalności lub chęć założenia;
 • Pełne zaangażowanie w prowadzenie oddziału;
 • Determinacja; 
 • Zdolności interpersonalne;
 • Pozytywne nastawienie do ludzi. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Minicity Car Rental & Fleet Management

ul. Pałacowa 35, 80-180 Gdańsk/Kowale

+48 500166160

s.lampkowski@minicity.pl

minicity.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sławomir Lampkowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Minicity Car Rental .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Minicity Car Rental & Fleet Management (ul. Pałacowa 35, 80-180 Gdańsk/Kowale). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Minicity Car Rental oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie minicity.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.