1worldoutlet

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zapraszamy do współpracy na zasadach franczyzy z naszą marką 1worldoutlet. W ofercie naszego sklepu mamy nowy towar z Zalando, końcówki kolekcji, nadstany magazynowe, ewentualne zwroty od klientów odzieży z tegorocznych kolekcji bez uszkodzeń. Sprzedajemy ubrania światowych marek, mamy ich w ofercie ponad tysiąc. Są to m.in.: Ralph Lauren, River Island, Gap, Guess, Adidas, Nike, Tommy Hilfiger, Cacharel, Michael Kors, Karl Langerfeld, Levi Strauss. Towar sprzedajemy na kilogramy, franczyzobiorca sam wycenia towar na sztuki.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

15

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach opłaty franczyzowej partner otrzymuje reklamy na okna i drzwi, baner reklamowy na budynek, ulotki w ilości 5000 szt.,  wizualizacje sklepu na zewnątrz i wewnątrz,  pomoc w wyposażeniu sklepu, transport gratis.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Kwota inwestycji od 10 tys. zł;
  • Opłata franczyzowa 5 tys. zł ( w trakcie promocji  do 6.2021 - 2,5 tys. zł).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • lokal min. 15 m2;
  • operatywność i zaangażowanie właściciela w prowadzenie własnego biznesu;
  • miasta od 3 tys. mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Euro-Biznes Jan Kozlowski

ul. Rawicka 9, 60-113 Poznan

575 002 831

biuro@1worldoutlet.pl

1worldoutlet.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jan Kozłowski  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 1worldoutlet.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Euro-Biznes Jan Kozlowski (ul. Rawicka 9, 60-113 Poznan). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego 1worldoutlet oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie 1worldoutlet.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.