Krown

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Krown to kanadyjska marka, która od ponad 35 lat specjalizuje się w zabezpieczeniach antykorozyjnych pojazdów. Najwyższej jakości preparaty antykorozyjne, dopracowany proces technologiczny oraz skuteczny model biznesowy sprawiły, że Krown jest obecnie światowym liderem segmentu usług zabezpieczeń antykorozyjnych z ponad 250 serwisami w Kanadzie, USA, oraz Europie. 

Polski oddział Krown rozwija się z sukcesami od 2016 roku, a z naszych usług można skorzystać w 5 autoryzowanych serwisach na terenie kraju. 

Dzięki doświadczeniu i ciężkiej pracy stworzyliśmy rozpoznawalną markę na Polskim rynku! Nadszedł czas na zaproponowanie współpracy partnerom zewnętrznym.

Zobacz nasz folder informacyjny 

JEDNOSTKI WŁASNE

5 (Warszawa, Poznań, Nowy Sącz, Radom)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

0 w Polsce, na Świecie ok. 250 (Kanada, USA, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy:

  • Pakiet startowy (mobilną stację do zabezpieczeń antykorozyjnych oraz chemie i inne materiały niezbędne do wykonywania usług w technologii Krown) 
  • Szkolenia techniczne know-how, marketingowe i sprzedażowe 
  • Materiały brandingowe do Twojego serwisu oraz wsparcie w ramach ogólnopolskich działań marketingowych Krown
  • Dostęp do produktów i chemii Krown w preferencyjnych cenach 
  • Umieszczenie danych teleadresowych Twojego serwisu na stronie internetowej Krown Polska.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Koszt kompletnego pakietu franczyzowego to 30 tys. zł -45 tys. zł netto;
  • Dodatkowo opłata licencyjna 500zł netto miesięcznie (10 z 12 miesięcy w roku).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Oferta kierowana jest głównie do osób, które prowadzą biznes motoryzacyjny i chcą rozszerzyć ofertę o dodatkową usługę zabezpieczeń antykorozyjnych. (Nie jest to warunek konieczny).


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Krown Polska Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 236, 02-495 Warszawa

wspolpraca@krown.pl

wspolpraca@krown.pl

krown.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Andrzej Chmielewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Krown.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Krown Polska Sp. z o.o. ( al. Jerozolimskie 236, 02-495 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Krown oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie krown.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.