Football Arena

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy Państwu możliwość inwestycji w rozwijającej się branży wynajmu hal sportowych. Jako właściciele kilku pneumatycznych hal sportowych (piłkarskich) idealnie wpisaliśmy się w rosnący trend na zapotrzebowanie wynajmu boisk do piłki nożnej oraz do wydarzeń o charakterze sportowo – kulturalnym. Dodatkowo mogą Państwo zostać franczyzobiorcą szkółki piłkarskiej. Na terenie hali sportowej można prowadzić dodatkową działalność w zakresie: małej gastronomi, organizacji eventów oraz wydarzeń kulturalnych, organizacji turniejów sportowych, wynajmu powierzchni reklamowych - w ramach umowy franchisingowej będziemy pozyskiwali reklamodawców, którzy są zainteresowani najmem powierzchni reklamowych na terenie kraju.

JEDNOSTKI WŁASNE

Posiadamy 4 hale - w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Legnicy

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Proponujemy w ramach systemu franchisingowego

• pozyskanie pozwolenia na budowę 

• pomoc w pozyskaniu wsparcia finansowego (banki, leasingi) 

• budowę hali sportowej o ustalonej wielkości, we wskazanym przez Państwa miejscu 

• wdrożenie systemów CRM – do zarządzania halą 

• uruchomienie w centralnym systemie rezerwacji boisk profilu powstałej hali 

• obsługę Social Mediów oraz strony www 

• możliwość wspólnych kampanii reklamowo – sprzedażowych 

• pełne wsparcie zarządcze przez cały okres franchisingu


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Niezbędne środki finansowe do uruchomienia hali sportowej na 4 boiska typu Orlik oscylują od 1 do 1,5 mln PLN. Inwestycja obejmuje wszystkie koszty związane z uruchomieniem hali sportowej.

W zależności od wielkości hali jest kilka modeli rozliczeń opłaty licencyjnej. Jednym z modeli jest opłata miesięczna uzależniona od obrotu oraz od zysku - kompilacja zysku i obrotu (łącznie około 10% obrotu)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zdolność finansowa do inwestycji

Sugerujemy, aby boiska posiadały sztuczną trawę z certyfikatem UEFA


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Olimpijski Football Club SA

Al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

+48 513 090 700

rezerwacje@footballarena.com.pl

footballarena.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jacek Kowalczyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Football Arena.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Olimpijski Football Club SA (Al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Football Arena oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie footballarena.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.