Salonty

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Salonty to pierwsza na świecie sieć bezobsługowych przestrzeni klasy premium przeznaczonych do organizacji wydarzeń towarzyskich oraz firmowych. Placówki adaptowane są na wzór mieszkań w lokalach usługowych o powierzchni od 50 do 150 m2. W zależności od metrażu powierzchnie są wynajmowane dla grup składających się od 10 do 60 osób w celach takich jak: urodziny, jubileusze oraz spotkania firmowe.

Od początku 2020 roku w Poznaniu powstało 10 placówek własnych sieci. Przyspieszenie ekspansji modelem franczyzowym jest spowodowane znacznym przekroczeniem podaży przez popyt, dlatego sieć poszukuje franczyzobiorców we wszystkich miastach Polski powyżej 10 000 mieszkańców.

Dwoma największymi wyróżnikami modelu franczyzowego Salonty, nie uwzględniając niskiego wkładu własnego oraz szybkiego zwrotu z inwestycji, są brak konkurencji na rynku oraz niewielki wkład czasu wymagany w prowadzeniu placówki franczyzowej. 

Salonty oferuje darmowe konsultacje z potencjalnymi franczyzobiorcami, w których udziela informacji na temat prognozowanych przychodów, zwrotu z inwestycji oraz kosztów adaptacji placówki. 

Wszystkie niezbędne informacje na temat modelu franczyzowego Salonty znajdują się na: www.salonty.com/franczyza 

JEDNOSTKI WŁASNE

10

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • darmowe szkolenia;
  • marketing i promocja placówki;
  • pomoc prawna przy zawieraniu umowy najmu;
  • projekt placówki GRATIS;
  • platforma do rezerwacji online;
  • 100% ubezpieczenia od szkód;
  • wsparcie dedykowanego opiekuna;
  • pomoc w uzyskaniu finansowania;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

25 tys. zl (5 tys. zł jednorazowa opłata licencyjna).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • lokal: od 50m2 - 150m2;
  • miasta powyżej 10 tys. mieszkanców;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Salonty Sp. z o.o.

Ogrodowa 12, 61-821 Poznań

732 106 182

franczyza@salonty.com

salonty.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mateusz Szymański

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Salonty.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Salonty Sp. z o.o. (Ogrodowa 12, 61-821 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Salonty oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie salonty.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.