Happy Pack

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jeżeli Twój biznes stoi w miejscu, poszukujesz nowych klientów czy dodatkowego przychodu - mamy dla Ciebie propozycję.

Spółka Happy Pack S. A. to firma tworząca multikurierską sieć punktów nadawania i odbioru paczek. Spółka rozwija system zarządzania procesem logistyki nadawania i odbioru paczek e-happy.pack. System ten za pomocą integracji z firmami kurierskimi pozwala na sprawne przyjmowanie, wydawanie i inwentaryzowanie przesyłek. 

Oferta wdrożenia systemu e-happy.pack skierowana jest drobnego biznesu, lokalnych przedsiębiorców, w celu pomocy w rozwoju ich przedsiębiorstw, dając im nowe możliwości. Obecnie system wdrażamy w takich miejscach jak: kawiarnie, kwiaciarnie, punkty usługowe z recepcją typu salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, punkty usługowe, w tym szewc, krawiec, serwisy telefoniczne, komputerowe, samochodowe, oponiarskie, gabinety optyczne, punkty ksero, foto, pralnie obsługowe, punkty zakładów bukmacherskich czy też ochrona osiedla. Warunkiem współpracy jest posiadanie lokalu na parterze i 2 m kw. na magazynowanie paczek. 

Działamy w duchu dobrych praktyk jedno miejsce - wiele korzyści” Każdy Partner korzystający z systemu e-happy.pack przynależy do sieci punktów PUDO Happy Pack Point”, które przyczyniają się do większego rozwoju usług kurierskich i handlu e-commerce.

Współpraca z Happy Pack to wymierne korzyści dla partnerów, takie jak:

  • więcej klientów, którzy przychodząc po przesyłki mogą dokonywać zakupów; 
  • dodatkowy przychód - każda paczka wydana czy przyjęta to zarobek dla punktu;
  • zwiększenie zainteresowania lokalnej społeczności Twoim biznesem;

JEDNOSTKI WŁASNE

7

Kraków: ul. Orlińskiego, ul. Poznańska, ul. Agatowa, ul. Czerwone Maki, ul. Podgórska, ul. Starowiślna, ul. Piłsudskiego

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

32 Happy Pack Points

Kraków, Brześć Kujawski, Sanok, Mrągowo, Biskupiec, Cieszyn, Barczewo, Wrocław, Kołobrzeg, Rzeszów, Zabrze, Gdynia, Lubin, Ostrów Wielkopolski, Łódź

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Happy Pack w ramach współpracy dostarcza wszystkie potrzebne narzędzia i materiały do prowadzenia punktu partnerskiego:

  • terminal mobilny który posiada funkcję: komputera, skanera, drukarki;
  • szkolenie dotyczące obsługi terminala przy przyjmowaniu, wydawania i układaniu przesyłek;
  • wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy;
  • działania marketingowe w dostępnych dla Happy Pack kanałach informacyjnych;
  • wyposażenie w materiały reklamowe;
  • prawo do posługiwania się znakiem towarowym Happy Pack.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Punkty partnerskie nie ponoszą żadnych kosztów inwestycji!

Jedyna możliwa opłata podczas trwania współpracy to opłata licencyjna - 60zł netto. Pobieramy ją dopiero w momencie przekroczenia progu 100 paczek miesięcznie.

Wdrażany system partnerski oparty na współpracy bez opłat w przypadku nieosiągania wspomnianego wolumenu przesyłek zapewnia brak ryzyka generowania strat. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

1.  Chęć podjęcia współpracy.
2.  Działalność gospodarcza w postaci punktu handlowego lub usługowego np. sklep, kawiarnia, kwiaciarnia, serwis itd.
3.  Lokal na parterze z minimum 2 mkw. miejsca na magazynowanie paczek.
4. Punkt otwarty minimum 8 godzin codziennie od poniedziałku do piątku (otwarcie punktu w soboty będzie dodatkowym atutem).

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Happy Pack S.A.

ul. Piłsudskiego 6, 31-109 Kraków

(12) 311 00 76

partner@happypack.pl

happypack.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Samsel

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Happy Pack.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Happy Pack S.A. (ul. Piłsudskiego 6, 31-109 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Happy Pack oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie happypack.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.