Xomo's Energia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza bezpośrednio od wiodącego producenta urządzeń energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chcemy się podzielić z naszymi franczyzobiorcami i wspólnie rozwijać się na polskim rynku OZE.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży OZE. Produkujemy szeroką gamę urządzeń, m. in.: pompy ciepła, kolektory słoneczne, bufory, zasobniki, grupy pompowe oraz systemy montażowe. W dystrybucji posiadamy takie produkty jak: fotowoltaika oraz magazyny energii i klimatyzacje.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

 • Sprzedaż w/w urzadzeń
 • Własny montaż w/w urządzeń
 • Własny serwis w/w urządzeń
 • Bezpłatną wizualizację biura franczyzowego
 • Kompletne wyposażenie biura
 • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
 • Dostęp do bezpłatnego systemu CRM
 • Bezpłatny program doboru pomp ciepła
 • Możliwość otrzymania leasingu dla nowych parterów
 • Wsparcie działu dofinansowań i dotacji
 • Wsparcie w regionalnych i ogólnopolskich wydarzeniach
 • Dostępność produktów od ręki
 • Materiały marketingowe: katalogi, broszury, ulotki, wizytówki
 • Dostęp do systemów bankowych (kredyty konsumeckie)

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Oferujemy kilka wariantów współpracy:

 1. Otwarcie pawilonu handlowego – inwestycja od 49 tys. zł netto
 2. Lokalu o powierzchni minimum 15 m2 – inwestycja od 15 tys. zł netto
 3. Wyspy w galerii handlowej – od 20 tys. zł netto
 • Jednorazowa opłata franczyzowa w wysokości 5 tys. zł netto
 • Miesięczna opłata franczyzowa w wysokości 1 tys. zł (przy realizacji założonego planu miesięcznego sprzedażowego: 0 zł)

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wkład własny lub finansowanie leasingiem. Miejsce zaakceptowane przez franczyzodawcę.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Polska Ekologia Sp. z o.o. Marka handlowa XOMO’S Energia

ul.Piaskowa 7; 47-400 Racibórz

882-791-632

a.demel@xomos.pl

xomos.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Arkadiusz Demel

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Xomo's Energia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Polska Ekologia Sp. z o.o. Marka handlowa XOMO’S Energia (ul.Piaskowa 7; 47-400 Racibórz). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Xomo's Energia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie xomos.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.