Pause Jeans

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

PAUSE JEANS została założona w 1999 roku i jest jedną z wiodących marek na rynku odzieży sportowej w Bułgarii.

Dziś ponad dziesięciu projektantów współtworzy wizję produktów PAUSE JEANS. Kolekcje PAUSE JEANS są dostępne w najlepszych sklepach w Bułgarii, a teraz na całym świecie dzięki pausejeans-online.com. Produkty PAUSE JEANS wykonane są w całości z wysokiej jakości tkanin i materiałów pochodzących z Włoch. Innowacyjność, seksapil i jakość to kluczowe cechy marki PAUSE JEANS, dzięki którym nasi klienci mają swój własny, niepowtarzalny styl ubierania się. Produkty bardzo dobrze komponują się z innymi markami odzieżowymi. Wysiłek i praca tak wielu osób, owocuje produktami marki PAUSE JEANS - połączeniem wielkomiejskich i małomiasteczkowych impulsów lifestylowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

9 własnych sklepów - Bułgaria i Rumunia

2 magazyny – w Bułgarii

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

43 sklepy franczyzowe w Bułgarii

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Wyłączne prawa do sprzedaży produktu i używania znaku towarowego Pause Jeans i Negative
  • Franczyzobiorca korzysta z praw wyłącznych dostarczania Franczyzobiorcy produktów pod marką „PAUZA” przez cały okres obowiązywania umowy.
  • Przeprowadzanie szkoleń z marketingu, reklamy i sprzedaży produktu z pracownikami franczyzobiorcy.
  • Nadzór nad wyposażeniem, projektowaniem i obsługą handlową miejsca sprzedaży produktów.
  • Przygotowanie i przekazanie franczyzobiorcy ogólnej koncepcji i strategii marketingowej oraz, na żądanie, wyśle swoich specjalistów w tej dziedzinie do pomocy franczyzobiorcy

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji od 50 to 75 tys. euro


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Aktywny handlowiec z doświadczeniem w dziedzinie i regionie, w którym chce rozwijać naszą markę.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Bogara LTD

Bułgaria , Svishtov 5250 , Aleko Konstantinov 31

00359 886 333 666

sales@pausejeans.eu

.pausejeans-online.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Radoslav Gaydarov - kontakt w języku angielskim

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pause Jeans.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Bogara LTD (Bułgaria , Svishtov 5250 , Aleko Konstantinov 31). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pause Jeans oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie .pausejeans-online.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.