Hopp

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wielokrotnie nagradzana franczyza floty hulajnóg elektrycznych „pod klucz” Hopp.Bike.

Wprowadź zeroemisyjny transport do swojego miasta.

Do 80 proc. dofinansowania z StartHoppTM

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Możliwość franczyzy dla przedsiębiorców z doświadczeniem biznesowym.

Najważniejsze powody, dla których warto zostać franczyzobiorcą Hopp 

1. Rozwiązanie „pod klucz” z ciągłym wsparciem i pomocą ekspertów 

2. Małe nakłady dzięki finansowaniu dostępnemu w ramach Start-Hopp™️ 

3. Nagradzana aplikacja konsumencka i administratorska.

4. Możliwość uruchomienia działalności w ciągu kilku tygodni

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Początkowa opłata franchisingowa – 5 tys. USD 

Minimalna wysokość inwestycji – 25 tys. USD

Opłata miesięczna – 18% przychodów netto 

Bez kosztów wysyłki i VAT 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Dołącz do zespołu zmotywowanych przedsiębiorców Hopp i zostań częścią naszej globalnej sieci franczyzowej. Już dziś dowiedz się więcej o korzyściach płynących z posiadania franczyzy hulajnóg elektrycznych Hopp.

Koncepcja: 

Doświadczenie nie jest konieczne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie od początku do końca. Pomożemy w przezwyciężeniu wszelkich przeszkód logistycznych lub regulacyjnych, abyś mógł rozpocząć działalność w ciągu zaledwie dwóch tygodni.. 

Uruchom firmę z rozbiegu 

Ty działasz lokalnie, a my zajmujemy się resztą. Globalno-lokalny model biznesowy pozwala korzystać z doradztwa ekspertów i dostępu do wspólnych zasobów – od brandingu i marketingu po wsparcie IT, instrukcje techniczne, wytyczne i wiele innych.

Doświadczenie na ogromnym, rozwijającym się rynku 

Weź udział w naszym sukcesie – robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Twojej firmie się rozwijać. Nasz unikalny model biznesowy pozwala rozwijać się na rynku, który do 2031 roku ma osiągnąć wartość 500 miliardów dolarów.

Udokumentowany sukces 

Twoja działalność, nasz sprawdzony model biznesowy. Pochodząca z Islandii, a obecnie mająca globalny zasięg technologia powstała zgodnie z islandzkimi standardami jakości. Od mroźnych nordyckich zim po palące śródziemnomorskie lata – nasze solidne floty e-hulajnóg pokonały ponad 10 mln kilometrów we wszystkich strefach klimatycznych. A wszystko to w oparciu o naszą wielokrotnie nagradzaną aplikację. 

Droga do niezależności finansowej

Oferujemy kompleksowe finansowanie rozpoczęcia działalności. Stosowany przez nas model wysokiej nagrody i niskich inwestycji umożliwia zaangażowanie przedsiębiorcom, którym łatwiej jest wnieść wiedzę biznesową niż osobisty kapitał wysokiego ryzyka. Wielu naszych operatorów osiągnęło zwrot z inwestycji już w pierwszym roku.

Życie z Hopp 

Otwórz franczyzę Hopp i odzyskaj wolność i elastyczność w życiu zawodowym. Wielu właścicieli franczyzy deleguje codzienne utrzymanie biznesu i obsługę działalności młodszym pracownikom, co umożliwia im zminimalizowanie zaangażowania w stałe źródło dochodu.

Referencje tak zielone jak nasze hulajnogi 

Hopp to w 100% neutralny bilans węglowy od produkcji do eksploatacji. Każda podróż to 0 gramów CO2 na przejechany przez pasażera kilometr, z każdą podróżą zostawiamy więc za sobą czystszą planetę. Dzięki temu możesz walczyć ze zmianami klimatu, prowadząc dochodowy, satysfakcjonujący biznes, a klienci twojej franczyzy będą poruszać się po twoim mieście, nie pozostawiając śladu węglowego. 

Bądź liderem zmian w swoim mieście 

Ponad połowa podróży samochodem wykonywana jest na dystanse krótsze niż 8 km. Brzmi jak szansa? Uzupełnij sieć transportu w swoim mieście, wprowadzając usługę usprawniającą mobilność tam, gdzie zawodzą tradycyjne usługi tranzytowe. Zostań lokalnym bohaterem i rozwiązuj problemy transportowe w swojej okolicy, poprawiając komfort codzienności swoich przyjaciół, rodziny i sąsiadów.

Technologia, która działa, hulajnogi w ciągłym ruchu i gotówka w banku od pierwszego dnia. Nasz model franczyzy „pod klucz” zapewnia do 80% finansowania kwalifikującym się kandydatom, pomoc w zakresie wymogów prawnych, wsparcie operacyjne i dostęp do naszej wielokrotnie nagradzanej aplikacji serwisowej.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Hopp ehf.

Nóatún 17, 105 Reykjavík, Iceland

+354 792 5959

paula@hopp.bike

Hopp.bike

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paula Sagan

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Hopp.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Hopp ehf. (Nóatún 17, 105 Reykjavík, Iceland). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Hopp oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie Hopp.bike.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.