Express Laundry

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

W 2020 roku rodzinna firma Girbau obchodziła jubileusz 100-lecia istnienia oraz 60-lecia bycia wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań pralniczych. Firma posiada sześć zakładów produkcyjnych w Hiszpanii, Francji i Chinach. Ma w swoim posiadaniu także urządzenia zainstalowane w ponad 100 krajach. 

Marka Express Laundry Center powstała w latach 90. jako niewielki dodatek do istniejącej pralni samoobsługowej. Głównym celem było usprawnienie procesu prania i skrócenie czasu obsługi klientów. Dziś Express Laundry ma setki pralni działających w całej Ameryce Północnej.

Pralnie samoobsługowe uznawane są za jeden z dominujących nurtów na rynku pralniczym.

Zarządzanie tym biznesem jest łatwe, intuicyjne i nie zajmuje dużo czasu. Obiektami zarządza się zdalnie za pomocą oprogramowania w chmurze. Jeżeli prowadzisz już własny biznes poza rynkiem pralniczym, możesz śmiało rozszerzyć branże, w które inwestujesz, co z kolei zagwarantuje Ci stabilność i bezpieczeństwo finansowe.

Do zalet prowadzenia pralni samoobsługowej należą przede wszystkim relatywnie niskie koszty eksploatacji. Po początkowej inwestycji w sprzęt pralniczy, w kolejnych etapach inwestor musi już tylko opłacać rachunki za media i czynsz oraz pokryć koszt zakupu środków piorących.

 • Inwestycja ze stabilnymi zwrotami nawet w niepewnych czasach.
 • Oczekiwany zwrot z inwestycji w ciągu 3-4 lat.
 • Brak opłat licencyjnych.
 • Brak pracowników.

Nie trać czasu na wymyślanie niepewnego biznesu. Skorzystaj ze sprawdzonego modelu, który DZIAŁA. Express Laundry to setki pralni działających w Ameryce Północnej, Południowej oraz w Europie Zachodniej. Nasza marka zapewnia klientom pranie, suszenie i składanie prania w czasie nie dłuższym niż 45 minut. Express Laundry NIE jest franczyzą ani marką należącą do korporacji, więc jest wolna od wszelkich powiązanych opłat i biurokracji. Sprawdź model biznesu „pod klucz” i zostaw w tyle konkurencję.

https://expresslaundry.pl/

JEDNOSTKI WŁASNE

W Polsce brak – kilkaset w Europie i USA 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

W Polsce brak – kilkaset w Europie i USA 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Indywidualne podejście
 • Pomoc w wyszukaniu odpowiedniego lokalu 
 • Kompleksowe wsparcie w wykonaniu wszystkich prac instalacyjnych i wykończeniowych przystosowujących lokal do pełnienia funkcji pralni.
 • Kompletne rozwiązanie pralni samoobsługowej zaprojektowane i dostosowane do pomieszczeń.
 • Pomoc w uzyskaniu leasingu
 • Zapewnione know-how i pełne szkolenie.
 • Przejrzysta umowa serwisowa.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Suma inwestycji zależna jest od wielu czynników (np. lokalizacja, wielkość lokalu itd.). Express Laundry oferuje kompleksowe wsparcie od ustalenia zakresu inwestycji po wdrożenie.
 • Dla lokalu 40 m2 szacunkowa suma inwestycji to 70 tys. euro 
 • Brak opłat licencynych 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Dostosowany do standardów sieci lokal o powierzchni od 40 m2, który znajduje się na parterze (z witryną i miejscem parkingowym)
 • Kapitał inwestycyjny 

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Girbau S.A.

Crta de Manlleu, Km. 1, 08500 Vic (Barcelona)

+34 624 00 73 17

biuro@expresslaundry.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Dębkowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Express Laundry.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Girbau S.A. (Crta de Manlleu, Km. 1, 08500 Vic (Barcelona)). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Express Laundry oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.