Czyste Powietrze

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Otwórz z nami „Punkt obsługi Klienta dofinansowań Czyste Powietrze” w twoim mieście

Od 14 lat promujemy ideę „Domu bez rachunków”. Ideę mądrego domu z maksymalnie obniżonymi kosztami jego eksploatacji, który nie jest zależny od wzrostów cen energii czy też przerw w dostawach energii. 

Od początku istnienia dofinansowania Czyste Powietrze obsłużyliśmy już ponad 1000 klientów w programie Czyste Powietrze. Od początku 2023 roku natomiast zrealizowaliśmy ponad 200 inwestycji z tzw. prefinansowaniem Czyste Powietrze, stając się liderem swojego regionu w tym zakresie. 

Korzystając ze zdobytego doświadczenia, proponujemy Państwu stworzenie „Punktu Obsługi Klienta dofinansowań Czyste Powietrze” w Państwa mieście. 

Dzięki naszemu wsparciu obsłużysz klienta kompleksowo, od napisania wniosku, pozyskania dofinansowania, wykonania audytu energetycznego, realizacji inwestycji i jej rozliczenia. Wszystko to w jednym miejscu z jednym wykonawcą. 

Nie wymagamy od franczyzobiorcy wiedzy w pozyskiwaniu dofinansowania, pisania wniosków, rozliczania, bo robimy to za was, w zamian za pozyskanie klienta, koordynację prac ekip monterskich na terenie danego miasta/powiatu i sprawnej komunikacji z siedzibą spółki i naszym back office.

Franczyza Czyste Powietrze Twoje Miasto to nowy koncept (budowany od 01.01.2024) na naszym rynku. Koncept z niskim progiem wejścia, szybkim ROI i ogromnym potencjałem wzrostu.  

 • Niski próg inwestycji; 
 • Najkrótszy na rynku zwrot z inwestycji; 
 • Branża z potencjałem i długoletnią perspektywą wzrostu.

Zarabiaj nawet 15 tys. zł na jednym kliencie

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Czym będziesz się zajmował?

 1. Pozyskiwaniem klientów.
 2. Obsługą klientów.
  • Zweryfikowaniem czy kwalifikują się do dofinansowania;
  • Zebraniem danych i informacji do wykonania audytu energetycznego;
  • Pozyskaniem niezbędnych informacji i dokumentów do złożenia wniosku o dofinansowanie;
 3. Pozyskiwaniem i koordynacją prac, lokalnych ekip wykonawczych.

Resztą zajmiemy się my:

 1. Złożeniem wniosku i pozyskaniem dofinansowania.
 2. Wykonaniem audytu energetycznego budynku.
 3. Finansowaniem inwestycji (bierzemy na siebie ciężar finansowania inwestycji w tzw. prefinansowaniu).
 4. Realizacją inwestycji.
 5. Rozliczeniem projektu

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata licencyjna to 15 tys. zł netto.

W zamian za to franczyzobiorca otrzymuje dostęp do:

 • know-how (kompleksowe szkolenia wstępne); 
 • finansowania realizacji pozyskanych przez siebie klientów przez centralę; 
 • do systemu informatycznego CRM;
 • do cyklicznych szkoleń technicznych, produktowych, sprzedażowych; 
 • kompleksowego wsparcia back office, 
 • projekt obrandowania twojego punktu obsługi klienta

Inwestycja franczyzobiorcy w placówkę franczyzową powinna zmieścić się maksymalnie w kwocie 30 tys. zł brutto. Składa się na to przede wszystkim:

 • adaptacja lokalu biurowego (przyjęliśmy powierzchnię maksymalnie 30-40 mkw.);
 • wyposażenie w meble i sprzęty biurowe*

*nie mamy wymagań co do rodzaju wyposażenia

W ramach umowy franczyzowej i miesięcznej opłaty marketingowej 800 zł/netto/miessięcznie (opłata nie jest obligatoryjna) plus (budżet na kampanię pokrywany przez franczyzobiorcę):

 • zajmiemy się także twoją kampanią Google AdWords i wesprzemy w procesie pozyskiwania leadów sprzedażowych; 
 • przekażemy ci stronę www.czyste-powietzre-twojemiasto.pl, na którą będzie kierowany ruch z kampanii internetowej.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zaangażowanie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży. 

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Evo Group Sp. z o.o.

Ul. Długa 12b, 06-500 Mława

578 924 954

franczyza@evoenergy.pl

evoenergy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Małolepszy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Czyste Powietrze.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Evo Group Sp. z o.o. (Ul. Długa 12b, 06-500 Mława). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Czyste Powietrze oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie evoenergy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.