Sieć Instytutów Podologii Suela

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zainwestuj w perspektywicznej branży. Wybierz nowatorską franczyzę Sulea!
Instytut Podologii Suela to innowacja na polskim rynku franczyzowym, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi podologiczne. Sieć gabinetów rozwija się dynamicznie na podstawie sprawdzonego, testowanego przez 10 lat modelu biznesowego.

Doświadczenie i wiedza
Instytut Podologii Suela to koncept franczyzowy, który powstał z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia stóp. Twórcy Sieci jako pierwsi w województwie podlaskim rozpoczęli działalność podologiczną i dotychczas wyszkolili ponad 100 specjalistów, którzy z powodzeniem prowadzą własne gabinety. Jednym z atutów Sieci jest produkcja indywidualnie dopasowanych wkładek do obuwia.

Bogata oferta zabiegowa
Instytut Podologii Suela oferuje pacjentom szeroki zakres usług – począwszy od usuwania odcisków, brodawek, zrogowaceń i zmian w obrębie skóry stóp, poprzez skracanie, opracowywanie i oczyszczanie paznokci zdrowych, pourazowych, zrogowaciałych i grzybiczych, aż po korekcję paznokci wrastających i wkręcających, czy też terapie problemów skórnych i pękających pięt. Ponadto w gabinetach Suela wykonywane są zabiegi chirurgiczne takie jak plastyka wałów okołopaznokciowych i plastyka opuszka.

Wsparcie na starcie
Franczyzobiorca Instytutu Podologii Suela uzyskuje dostęp do kompleksowego know-how oraz specjalistycznych szkoleń dla personelu. Ponadto otrzymuje pomoc w zakresie wyboru i wyposażenia lokalu, bieżące wsparcie opiekuna oraz pakiet działań marketingowych i PR. Sieć nie wymaga inwestycji własnych środków finansowych na początek współpracy.

Biznes z przyszłością
Perspektywy rozwoju branży podologicznej w Polsce są obiecujące, ponieważ wzrasta świadomość społeczeństwa na temat znaczenia dbałości o zdrowie stóp. Instytut Podologii Suela stawia na wysoką jakość usług i dobre relacje z pacjentami, a to sprawia, że sieć rozwija się i tworzy nowe gabinety w kolejnych miastach.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

 • ul. Ryska 1 bud. E 15-008 Białystok
 • ul. Pietkiewicza 10 lok. 5U 15-689 Białystok

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE


Aleja Grunwaldzka 101 80-244 Gdańsk

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pełne know-how prowadzenia biznesu;
 • bezpłatne szkolenia wprowadzające dla pracowników i właścicieli gabinetów;
 • możliwość posługiwania się logo Instytutu Podologii Suela;
 • wsparcie centrali w działaniach marketingowych i PR;
 • bieżąca analiza rynku i nowości podologicznych;
 • doradztwo opiekuna;
 • pomoc w sfinansowaniu inwestycji.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

25-100 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokalizacja - miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców;
 • wymagania lokalowe - min. 25 metrów kwadratowych;
 • gotowość podjęcia długotrwałej współpracy, nie wymagamy podpisania umowy na wyznaczony czas.;
 • zaangażowanie w prowadzenie biznesu;
 • przestrzeganie zasad współpracy franczyzowej;
 • chęć podnoszenia kwalifikacji.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Instytut Podologii Suela

ul. Ryska 1 bud. E 15-008 Białystok

661 344 344

suela@suela.pl

suela.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Monika Szawłowska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sieć Instytutów Podologii Suela.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Instytut Podologii Suela (ul. Ryska 1 bud. E 15-008 Białystok). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sieć Instytutów Podologii Suela oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie suela.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.