InPost

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wybierając współpracę z InPost S.A. umożliwisz klientom w Twojej okolicy dostęp do innowacyjnych usług kurierskich. Twój punkt handlowy lub usługowy stanie się wirtualnym paczkomatem, który będziemy promować w sieci oraz udostępniać milionom klientów w Polsce tak jak obecnie paczkomaty. Twój punkt jako nowy wirtualny paczkomat to nie tylko prowizja z obsługiwanych paczek ale również zwiększenie świadomości, rozpoznawalności Twojego biznesu wśród lokalnej społeczności.

JEDNOSTKI WŁASNE

70

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 700

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Firma InPost S.A. dla swoich partnerów zapewnia:

 1. Udostępnienie know-how.
 2. Wyposażenie w sprzęt teleinformatyczny do obsługi paczek.
 3. Wyposażenie w materiały marketingowe i reklamowe.
 4. Opiekę lokalnego koordynatora oraz kierownika regionalnego.
 5. Kompleksowe szkolenie dla zespołu punktu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Oferta jest kierowana do osób prowadzących już działalność usługową lub handlową.
 2. Odbiorcą oferty mogą być również sieci usługowe i handlowe z wykluczeniem gastronomii.
 3. Nie wymagamy żadnych inwestycji.
 4. Opłata licencyjna to 30 zł, płatne wyłącznie po przekroczeniu określonego w umowie progu przychodu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Prowadzenie aktywnego punktu usługowego lub handlowego.
 • Dostępność placówki dla klientów minimum 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w określonych godzinach lub gotowość do wydłużenia godzin otwarcia zgodnie z wymaganiami InPost S.A.
 • Wygospodarowanie w swoim lokalu ok. 3 metrów kwadratowych powierzchni do obsługi paczek
 • Dostępność parkingu w bliskiej odległości od punktu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

InPost S.A.

ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków

722 444 000, 801 400 100

pok@inpost.pl

inpost.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do InPost.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma InPost S.A. (ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego InPost oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie inpost.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.