Rentis

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

RENTIS - to sieć wypożyczalni samochodów, posiadająca prawie 100 punktów odbioru w Polsce, na Litwie i w Czechach. Gwarantuje samochody, których wiek nie przekracza dwóch lat. Flotę tworzą najlepsze marki m.in. Porsche, Jaguar, Lexus, Audi, BMW, Toyota,.. Klient docelowy ma do dyspozycji kilka kanałów komunikacji – panel na stronie www, telefon, e-mail, oraz wizytę w oddziale. Wypożyczalnia Rentis działa na polskim rynku już od 17 lat i obsłużyła ponad 320 tysięcy zadowolonych klientów. Współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi, assistance i brokerami turystycznymi.

JEDNOSTKI WŁASNE

10

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

25

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Każdemu partnerowi udostępniamy narzędzia pracy w postaci samochodów, tabletu wraz z oprogramowaniem, kartę telefoniczną, terminal płatniczy jak również przekazujemy do obsługi klientów z szerokiej sieci centralnie zawartych umów handlowych. Ponadto oferujemy bogate know-how oraz bieżące wsparcie w sprawach związanych z prowadzeniem oddziału wypożyczalni samochodów oraz stałą opiekę Koordynatora Sieci dla potrzeb budowania relacji z nowymi klientami B2B i B2C w oparciu o sprawdzone metody dotarcia. Zabezpieczamy wszelkie akcje marketingowe i zadbamy o wizerunek punktu obsługi zgodnie ze standardami Rentis S.A.
Dzięki temu wielu naszych partnerów zaczyna zarabiać już od pierwszych miesięcy współpracy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu pracowników,
  • gotowość do nienormatywnego czasu pracy
  • znajomość zasad obsługi klienta,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji handlowych,
  • posiadanie własnego lokalu biurowego oraz parkingu do 10 aut – mile widziane!
  • zabezpieczenie kontraktu wekslem

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Rentis S.A.

Ul. Serdeczna 8, 62-081 Wysogotowo

+48 507 463 786

wspolpraca@rentis.pl

rentis.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dariusz Golis

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Rentis.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Rentis S.A. (Ul. Serdeczna 8, 62-081 Wysogotowo). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Rentis oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie rentis.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.