Rentis

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Rentis to prężnie rozwijająca się sieć wypożyczalni samochodów o zasięgu ogólnopolskim. Naszym klientom za przystępną cenę wynajmujemy nowe, zadbane pojazdy spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Dzięki wysokiemu standardowi świadczonych usług współpracujemy z pośrednikami turystycznymi oraz z największymi firmami z segmentu assistance.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

54

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Każdemu partnerowi udostępniamy narzędzia pracy w postaci samochodów, jak również przekazujemy do obsługi klientów z szerokiej sieci centralnie zawartych umów handlowych. Ponadto oferujemy bogate know-how oraz bieżące wsparcie w sprawach związanych z prowadzeniem oddziału wypożyczalni samochodów. Dzięki temu wielu naszych partnerów zaczyna zarabiać już od pierwszych miesięcy współpracy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • opłata licencyjna: jednorazowo 8 tys. zł netto lub 300 netto miesięcznie przez cały czas trwania umowy (36 miesięcy),
  • wpłata na wynajęcie samochodów,
  • opłata franczyzowa 10 proc. od obrotu,
  • min. kwota inwestycji: 50 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu pracowników,
  • znajomość zasad obsługi klienta,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji handlowych,
  • znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej, komputer z dostępem do Internetu (udostępniamy program do rezerwacji).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Rentis S.A.

Siedziba: Al. Krakowska 204, 02-219 Warszawa
Centrum Operacyjne: ul. Poznańska 10, 62-080 Sady k/Poznana

wspolpraca@rentis.pl

rentis.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Rentis.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.