S Plus

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

S-Plus to pierwszy tego typu koncept na polskim rynku usług motoryzacyjnych. Równocześnie jest to jeden z nielicznych systemów franczyzowych w branży motoryzacyjnej. S-Plus to sieć nowoczesnych salonów oferujących usługi napraw karoserii pojazdów z wykorzystaniem szybkich napraw (Smart Repair) oraz zaawansowanej autokosmetyki (Auto Detailing). Koncept S-PLUS wypełnia lukę na rynku usług motoryzacyjnych. Choć S-Plus to pierwsza w Polsce tego typu sieć, usługi są szeroko znane i popularne na zachodzie od wielu lat. Nie tylko prezentują zupełnie nowe możliwości oraz jakość, ale przede wszystkim są tańszą alternatywą dla tradycyjnych metod napraw pojazdów. Naprawy Smart Repair w sieci S-Plus wykonywane są w znacznie krótszym czasie w porównaniu z metodami napraw tradycyjnych i co istotne bez potrzeby demontażu części karoserii, co ma bezpośrednie przełożenie na koszt naprawy auta i efektywność usługi. 

Wieloletnie doświadczenie rynkowe w wykorzystaniu technologii S-PLUS, profesjonalny system szkoleń, a także stałe wsparcie ze strony franczyzodawcy należącego do Grupy Kapitałowej Auto Plast-Produkt S.A.- dostawcy wszystkich niezbędnych materiałów i sprzętu do napraw blacharsko-lakierniczych oraz napraw Smart Repair i Auto Detailingu,  sprawiają, że salony sieci S-Plus to atrakcyjny i pewny sposób na własny biznes. 

Usługi znajdują swoich odbiorców nie tylko wśród licznej rzeszy klientów indywidualnych – użytkowników aut, ale także flot firmowych, leasingodawców i leasingobiorców, wypożyczalni samochodowych. Ocenia się, że 90 proc. samochodów poruszających się na polskich drogach ma usterki kwalifikujące się do naprawy metodami Smart Repair. 

S-Plus najistotniejsze liczby i informacje:

 • 15 lat doświadczeń 
 • 15 lat pracy w segmencie b2b oraz b2c 
 • ugruntowana współpraca ze wszystkimi wiodącymi frmami CFM w kraju i licznymi flotami samochodowymi, w tym m.in. Jeronimo Martins SA (Biedronka), Wrigley, Mars, Coca Cola, Orange. 
 • stałe wsparcie i doradztwo techniczne Grupy Kapitałowej Auto-Plast Produkt S.A. ( www.app.com.pl)

Usługi sieci
Naprawy blacharsko-lakiernicze z praktycznym wykorzystaniem Smart Repair i Auto Detailing- u w sieci S-Plus to m.in.:

 • usuwanie usterek lakieru na przykład otarć metodą miejscowego lakierowania SPOT,
 • usuwanie drobnych wgnieceń bez lakierowania (również po gradobiciu), 
 • naprawy elementów plastikowych – pęknięć zderzaków, ale też ubytków i uszkodzeń plastikowych elementów wnętrza pojazdu (otarcia, ubytki, otwory, pęknięcia, odbarwienia)
 • naprawy tapicerek materiałowych, welurowych i skórzanych (wypalenia, niewielkie uszkodzenia, rozdarcia), 
 • naprawy i renowacje tapicerek skórzanych oraz kierownic, 
 • uszkodzenia szyb klejonych samochodowych (odpryski, ubytki), 
 • regeneracja i naprawy reflektorów (zarysowania, pęknięcia, wymiany elementów eksploatacyjnych -ledy, żarniki), 
 • renowacja felg aluminiowych i stalowych (otarcia, małe ubytki, przetarcia)

Auto Detailing to ciąg czynności składających się na kompleksowy proces kosmetyki samochodowej, w wyniku którego auto jest doprowadzane do stanu zbliżonego fabrycznemu. Obejmuje on zarówno bardzo dogłębne odkurzanie i pranie wnętrza pojazdu, jak również mycie z zewnątrz wraz z odświeżeniem powłoki lakierniczej w procesie polerowania. Detailing wnętrza umożliwia usunięcie śladów dotychczasowej eksploatacji, w tym plam i innych trudnych zabrudzeń, możliwe jest również usunięcie niepożądanych zapachów (na przykład: zapachu dymu papierosowego). Końcowym etapem jest zabezpieczeniem zarówno karoserii pojazdu jaki wnętrza powłokami NANO).

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Franczyzowe:14

Partnerskie:  42

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Sprawdzone know-how, 
 • Rozpoznawalny brand (S-Plus) na rynku usług motoryzacyjnych,
 • Pomoc w doborze lokalizacji oraz organizacji salonu,
 • Wieloletnie doświadczenie Grupy Kapitałowej APP S.A. w branży, 
 • Profesjonalne szkolenia i przygotowanie praktyczne, 
 • Sprawdzony pakiet procedur technologicznych, 
 • Autorski program komputerowy wspomagający i ułatwiający zarządzania salonem S-PLUS 
 • Bezpieczne, stałe i wiarygodne źródło zakupów materiałów oraz narzędzi do wykonywania napraw, 
 • Silna pozycja w Google serwisu www.s-plus.pl
 • Regularne działania promujące sieć oraz brand w Internecie/ Google, Google Maps oraz mediach społecznościowych, 
 • Uczestnictwo w działaniach  marketingowych sieci S-PLUS o zasięgu krajowym oraz lokalnym (e-marketing, media, targi, wystawy), kampanie Google Ads, w mediach społecznościowych, kampanie w social mediach – Facebook Ads,  
 • Udział w budowaniu pozycji marki w Polsce, 
 • Dostęp do gotowych i sprawdzonych materiałów promocyjnych, 
 • Stała pomoc grafików w indywidualnych projektach materiałów reklamowych. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Do sieci Salonów S-PLUS zapraszamy: 

 • osobę przedsiębiorczą, która z pomocą naszych specjalistów i doradców chce prowadzić działalność w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej,
 • posiadająca na własność lub wynajmującą obiekt na Salon S-PLUS o pow. ok. 400 m2 z 5-6 stanowiskami roboczymi, 
 • dysponującą kapitałem niezbędnym do adaptacji obiektu oraz wyposażenia Salonu S-PLUS 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

S Plus Sp. z o.o

ul. Przemysłowa 10, 62-300 Września

(61) 437 00 05

p.bogacki@s-plus.pl

s-plus.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Bogacki

tel.: 605 509 459

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do S Plus.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma S Plus Sp. z o.o (ul. Przemysłowa 10, 62-300 Września). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego S Plus oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie s-plus.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.