A-Z Finanse przejął Goldenegg

Po przejęciu Goldenegg grupa A-Z Finanse dysponuje jedną z największych sieci mobilnych doradców w Polsce. Liczba doradców zwiększy się do ok. 400 osób. Firmy A-Z Finanse i Goldenegg w 2008 roku pozyskały klientów na produkty inwestycyjne o wartości 64 mln zł i pośredniczyły w udzieleniu kredytów o wartości 617 mln złotych.
- Chcemy teraz skupić się na dokładnym dopasowaniu firmy Goldenegg w ramach grupy A-Z Finanse. Efektem tego działania będzie zwiększenie efektywności świadczonych usług, tak aby w obecnych trudnych ekonomicznie czasach osiągnąć maksymalną wartość dodaną przeprowadzonej transakcji - mówi Mariusz Kacała, prezes A-Z Finanse.
Przejęcie warszawskiej spółki Goldenegg przez A-Z Finanse to element realizacji strategii opartej na rozbudowie ogólnopolskiej sieci doradztwa finansowego i poszerzaniu gamy dostępnych produktów.
- Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji z klientami w zakresie kompleksowego doradztwa finansowego. Dotarcie do nowej grupy z naszą filozofią zarządzania finansami i atrakcyjnymi produktami pozwoli na przyspieszenie rozwoju firmy. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, bo do grupy A-Z Finanse dołączą dotychczasowi doradcy Goldenegg. To osoby o najwyższych kwalifikacjach eksperckich i etycznych, mające ogromne doświadczenie w zakresie doradztwa kredytowego – mówi Rafał Okuniewski, wiceprezes zarządu A-Z Finanse.
Na polskim rynku działa wiele firm zajmujących się pośrednictwem finansowym: m.in. Realfinance, Credit House, Gold Finance, Notus, Open Finance, Expander, Money Expert, Finamo. Część z nich (np. A-Z Finanse, Gold Finance, Expander) rozwija się na zasadach franczyzy.
(smoli)
ZOBACZ W KATALOGU



















PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

– Budujemy biznes oparty o kilka grup produktowych, z których każda generuje przychód dla franczyzobiorcy – mówi Daniel Gehrke z Alior Banku.
Na początku czerwca zaczął działać kolejny franczyzowy kantor kryptowalut pod szyldem Quark.
– International Franchise Day to święto dobrej współpracy dla tych, którzy w takim modelu działają – podkreśla Adam Kuc, właściciel placówki partnerskiej VeloBanku.
Powódź zniszczyła jego placówkę, ale nie biznes. Mariusz Hajdasz, partner PKO Banku Polskiego, opowiada, jak wygląda franczyza bankowa, gdy przychodzą prawdziwe kryzysy.
Hiszpanie chcą sprzedać udziały w Santander Bank Polska austriackiemu Erste Group. Co to oznacza dla dalszego rozwoju sieci i dla franczyzobiorców?
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Do znalezienia biznesu, w który chciałoby się zainwestować, trzeba się dobrze przygotować. Choć wybór branży i konkretnego systemu franczyzowego jest subiektywny, to ocena części elementów umowy franczyzy podlega obiektywnym kryteriom.
Franczyzę i4-Mobile można połączyć z innym biznesem. A franczyzodawca może nawet pokryć część kosztów inwestycji.
– Większość podłóg i drzwi sprzedaje się wraz z usługą montażu, dlatego ekipy montażowe to bardzo ważna część mojego biznesu – mówi Radosław Chabowski, franczyzobiorca DDD Dobre Dla Domu.
Northgate Logistics notuje szybki przyrost sieci i nie zamierza tego zmieniać. W ubiegłym roku otworzyła siedem placówek.
Franczyzobiorczyni Agencji Wirtualnej z Gdańska w ciągu trzech lat zbudowała silną markę i zdobyła rzeszę lojalnych klientów. Jak tego dokonała?
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.