50 już działa
Przedstawiciele BZ WBK zapewniają, że franczyzobiorcy przystępujący do sieci zostaną objęci parasolem ochronnym, który ma im ułatwić start w biznesie oraz zbudować i wzmocnić pozycję na rynku. Partnerzy BZ WBK przez pierwsze trzy miesiące od otwarcia placówki otrzymują wyższe prowizje od sprzedaży wszystkich produktów banku. Dodatkowy zastrzyk finansowy ma na celu wesprzeć ich w najtrudniejszym pierwszym kwartale działalności biznesowej oraz dać czas na pozyskanie klientów. Wsparcie BZ WBK zwiększa również odporność na zawirowania rynkowe i podnosi konkurencyjność placówek partnerskich.
- Zależy nam, aby koncept BZ WBK Partner był jak najstaranniej dopasowany do potrzeb naszych partnerów. Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie niesie rozwój biznesu w pierwszych tygodniach działalności. Zastosowaliśmy więc rozwiązania, które ułatwią partnerom wejście na rynek i wzmocnią ich pozycję w lokalnym środowisku – mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju placówek partnerskich BZ WBK.
Placówki BZ WBK Partner powstają w małych i średnich miastach oraz na obrzeżach dużych aglomeracji gdzie nie ma oddziałów własnych. Pierwsza placówka BZ WBK Partner powstała w listopadzie 2008 roku. Do końca 2009 roku w całej Polsce ma funkcjonować 100 placówek partnerskich. Inwestycja w dwustanowiskową placówkę BZ WBK Partner wynosi ok. 22 tys. zł. Partner BZ WBK nie ponosi opłat wstępnych, otrzymuje bezpłatne i cykliczne szkolenia oraz samodzielnie decyduje o miejscu lokalizacji przyszłej placówki.
(mk)
ZOBACZ W KATALOGU
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Alior Bank rozszerza ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. W ramach dwóch uzupełniających się programów mogą łącznie otrzymać do 100 tys. zł brutto.
Emilia Piesik weszła we franczyzowy biznes razem z mamą. Dziś sama ma dzieci i wciąż chwali sobie współpracę z franczyzodawcą.
Małgorzata Rodziewicz od 10 lat jest partnerem Santander Bank Polska. Jak ocenia współpracę z bankiem?
Joanna Ewert długo poznawała od podszewki Santander Bank Polska, aż wreszcie postanowiła zostać jego franczyzobiorczynią. Podczas zeszłorocznych Targów Franczyza została laureatką konkursu TOP Franczyzobiorca, w kategorii „Mistrz sociali”.
Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Połączenie restauracji z produkcją piwa przyciąga klientów. Browar Korona postanowił to wykorzystać.
Z kosmetyczną marką Yves Rocher można współpracować w dwóch modelach. Czym się różnią?
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Jak zawsze branża gastronomiczna ma silną reprezentację na Targach Franczyza, które odbędą się 24-26 października w PKiN w Warszawie. Można będzie wybierać i wśród rodzimych, i wśród międzynarodowych konceptów.
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.