Finansista w kancelarii

Kancelarie Kredytowe należące do spółki PBFI International specjalizują się w sprzedaży produktów finansowych. Sieć oferuje możliwość współpracy w dwóch wariantach. Wariant podstawowy (franczyza) charakteryzuje się mniejszymi wymaganiami wobec franczyzobiorcy – nie trzeba inwestować w placówkę, dlatego biznes można potraktować jako dodatkowe źródło dochodów. Opłata wstępna wynosi 5 tys. zł, czyli dwa razy mniej niż w wariancie Premium, w którym partner prowadzi biuro stacjonarne. W tym przypadku wymagane jest od przedsiębiorcy doświadczenie w branży finansowej oraz pełne zaangażowanie w biznes. W zamian za to otrzymuje dodatkowe źródła dochodów dzięki sprzedaży pełnej palety produktów. W zależności od wyboru pakietu franczyzowego, partner może zaoferować swoim klientom kredyty gotówkowe, firmowe, konsolidacyjne, hipoteczne, kredyty z dotacją oraz usługi księgowe i produkty inwestycyjne.
- Nasza placówka własna działa w Gliwicach, wkrótce nastąpi otwarcie oddziału w Katowicach. W przeciągu dwóch miesięcy uruchomimy punkt franczyzowy w Gdyni, jednocześnie finalizujemy negocjacje z trzema kolejnymi licencjobiorcami. Cel na ten rok to minimum osiem otwarć. Koncentrujemy się na województwach: śląskim, małopolskim, opolskim i pomorskim. Planujemy w każdym województwie pozyskać minimum dwóch partnerów z miast liczących co najmniej 50 tys. mieszkańców – mówi Piotr Bijański, prezes zarządu.
Franczyzową Kancelarię Kredytową można prowadzić w centrum miasta lub jego okolicach. Na początek wystarczy lokal o powierzchni 30 m2, jeśli jednak zdecydujemy się na wariant Premium, lokal może być nawet trzy razy większy. Osoby zainteresowane współpracą biorą udział w szkoleniach wewnętrznych oraz w szkoleniach produktowych realizowanych przez banki i inne instytucje współpracujące.
(dw)

ZOBACZ W KATALOGU



















PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

– Budujemy biznes oparty o kilka grup produktowych, z których każda generuje przychód dla franczyzobiorcy – mówi Daniel Gehrke z Alior Banku.
– International Franchise Day to święto dobrej współpracy dla tych, którzy w takim modelu działają – podkreśla Adam Kuc, właściciel placówki partnerskiej VeloBanku.
Powódź zniszczyła jego placówkę, ale nie biznes. Mariusz Hajdasz, partner PKO Banku Polskiego, opowiada, jak wygląda franczyza bankowa, gdy przychodzą prawdziwe kryzysy.
Hiszpanie chcą sprzedać udziały w Santander Bank Polska austriackiemu Erste Group. Co to oznacza dla dalszego rozwoju sieci i dla franczyzobiorców?
Do 60 tys. zł na otwarcie placówki partnerskiej – Alior Bank kontynuuje wsparcie dla przedsiębiorców.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Northgate Logistics notuje szybki przyrost sieci i nie zamierza tego zmieniać. W ubiegłym roku otworzyła siedem placówek.
– Większość podłóg i drzwi sprzedaje się wraz z usługą montażu, dlatego ekipy montażowe to bardzo ważna część mojego biznesu – mówi Radosław Chabowski, franczyzobiorca DDD Dobre Dla Domu.
Franczyzę i4-Mobile można połączyć z innym biznesem. A franczyzodawca może nawet pokryć część kosztów inwestycji.
Franczyza Akademii Pamięci to model edukacyjny z kursami technik pamięciowych dla seniorów, dorosłych i młodzieży. Zajęcia odbywają się online lub w salach wynajmowanych na godziny. Inwestycja może zwrócić się już po semestrze.
Przedsiębiorcy zbyt nisko wyceniają produkty i usługi ze strachu przed utratą klienta. Tymczasem mądrze skalkulowana cena nie tylko przynosi zyski, lecz także pomaga w budowaniu prestiżu marki.
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.