Lejdis Studio

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Lejdis Studio powstało w 2011 roku w centrum Łodzi jako miejsce, w którym fitness i taniec łączą w sobie bogatą ofertę dla dynamicznych i nowoczesnych kobiet. Oferujemy szeroką gamę zajęć alternatywnych form fitnessu, takich jak: pole dance, exotic dance, aerial hoop, szarfy akrobatyczne, stretching, gym stretch pro, bungee gym czy booty killer. W ofercie znajduje się również organizacja wieczorów panieńskich lub urodzin i warsztatów. Proponowane przez nas zajęcia i rozwiązania są efektem stosowania aktualnie obowiązujących światowych wzorców, dlatego ważnym punktem polityki Lejdis Studio jest nieustanny rozwój oferty.

Jednak sama oferta to nie wszystko. Stale inwestujemy w kadrę instruktorską oraz mechanizmy marketingu internetowego. Opracowaliśmy standardy skutecznej komunikacji i obsługi klienta, którymi się z Państwem podzielimy. Prowadzimy szkolenia dla pracowników, aby stale podnosili swoje kompetencje i byli wizytówką Lejdis Studio. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

Zależy nam na tym, by tworzyć miejsca otwarte na potrzeby kobiet. Chcemy, by w filiach naszej firmy klientki czuły się elegancko, ale i swobodnie. By przychodziły do nas nie tylko na zajęcia, ale i na kawę, herbatę i plotki z przyjaciółkami. Organizujemy dla nich spotkania, imprezy okolicznościowe, warsztaty i inne aktywności, które pozwolą im realizować swoje pasje. Znamy nasze klientki i wiemy, że zależy im na rozwoju i dobrym samopoczuciu. Stawiamy zatem przede wszystkim na jakość, starając się, by Lejdis Studio, jak i nasze klientki, z dnia na dzień rozkwitało.

Wiemy, że udana partnerska współpraca opiera się na fundamentalnym założeniu, że sukces całej marki zależy od sukcesu pojedynczych przedsiębiorstw działających pod jej szyldem. Będziemy szczęśliwi, mogąc dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i pasją włożoną w tworzenie marki Lejdis Studio.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

2 jednostki własne w Łodzi:

Lejdis Studio 

Lejdis Studio Open Space Łódź

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 Jednostki franczyzowe:

Lejdis Studio Warszawa

Lejdis Studio Gdynia

Lejdis Studio Zgierz 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Marka Lejdis Studio

Stając się franczyzobiorcą Lejdis Studio, od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo także ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Lejdis Studio.

Dostęp do know-how

Przystępując do sieci franczyzowej Lejdis Studio, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania. Wejście do sieci franczyzowej, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

Wsparcie ze strony właściciela

Będąc właścicielem i twórcą marki Lejdis Studio, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy  pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności  gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

Kształcenie i rozwój

Ewentualne braki franczyzobiorcy w podstawowej czy specjalistycznej wiedzy uzupełnimy przez autorski program szkoleniowy. Zanim rozpoczniecie Państwo działalność, przejdziecie cykl szkoleń i warsztatów. Również pracownicy, których zatrudnicie, zostaną przeszkoleni. Instruktorzy zostaną wtajemniczeni w szczegółowy, autorski program stworzony na potrzeby Lejdis Studio. Oprócz tego przekażemy Państwu podręcznik operacyjny, do którego będziecie Państwo mogli zajrzeć w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Min. kwota inwestycji:

od 40 000 zł

Wykupienie licencji:

10 000 zł

Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz:

od 20 000 zł

Stała opłata miesięczna:

1 000 zł

Roczna opłata marketingowa:

3 000 zł

UWAGA: Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji. Kwoty są cenami netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Warunki systemu franczyzowego Lejdis Studio:

  • Miasto powyżej 10 tys. mieszkańców
  • Warunki lokalowe: lokal min. 130 m2

Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy:

  • Osobiste zaangażowanie
  • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej
  • Umiejętności pracy z ludźmi
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

JT Promotion Jarosław Tomczewski

ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódź

606 260 789

biuro@lejdisstudio.com

lejdisstudio.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Tomczewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Lejdis Studio.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma JT Promotion Jarosław Tomczewski (ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódź). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Lejdis Studio oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lejdisstudio.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.