Kanz

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza pod marką Kanz, to oferta współpracy oparta o najlepsze wzorce funkcjonujące na rynku polskim, to także gotowa metoda na sprawdzony biznes. Marka Kanz jest obecnie czołowym kreatorem mody dziecięcej w Europie. Wyłącznym dystrybutorem tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej jest firma Hurtimex, która ma prawie 30 letnie doświadczenie w handlu odzieżą dziecięcą. Hurtimex jest częścią międzynarodowego koncernu, Kids Fashion Group (KFG), który w branży odzieży dziecięcej należy do przodujących w Europie. KFG dostarcza na rynek 12 mln sztuk odzieży dziecięcej rocznie, oferując ją w 30 krajach poprzez sieć kilkuset sklepów własnych i ponad 2500 multibrandów. W portfolio koncernu poza marką Kanz znajduje się ponad 10 innych światowych marek. Hurtimex, poprzez wyłączność na handel tymi markami w naszej części Europy, zyskuje znaczącą przewagę w sektorze sprzedaży odzieży dziecięcej. Poza czołową, marką Kanz, Hurtimex  oferuje w sklepach franczyzowych  także inne równie atrakcyjne marki, m.in. Döll, Konigsmühle i Lemmi. Dzięki czemu oferta sklepowa jest szeroka i atrakcyjna wzorniczo oraz wzajemnie uzupełnia się pod względem cenowym.  Jest to nowa jakość na polskim rynku, gdzie do tej pory sieci sklepów z odzieżą dziecięcą dysponują tylko jedną marką o tym samym charakterze wzorniczym i poziomie cenowym.

Sieć sklepów Kanz, to dynamicznie rozwijająca się marka na polskim rynku, która pretenduje do czołowych liderów sieci franczyzowych w Polsce. Poszukujemy  więc franczyzobiorców chętnych do rozpoczęcia współpracy w całej Polsce i oferujemy wszelką pomoc w tym zakresie, włącznie ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji, negocjacji umowy najmu lokalu czy też aranżacji sklepu.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zdobyte doświadczenie w branży odzieży dziecięcej pozwala nam skutecznie pozyskiwać konsumentów i trafnie zaspokajać ich oczekiwania. Nasi partnerzy otrzymują sprawdzone metody w handlu odzieżą dziecięcą.

  • możliwość działania pod znaną europejską marką,
  • dostęp do pełnej oferty i ciągłość zatowarowania,
  • brak konieczności inwestowania w towar oraz bezpłatne przesyłki towaru,
  • liczne akcje promocyjne i marketingowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • korzystanie z naszych doświadczeń i pomocy przy wyborze lokalu,
  • kompleksowe szkolenie personelu, wsparcie handlowe i techniczne.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji w adaptację lokalu uzależniona jest od stanu jego technicznego, lokalizacji i wielkości. Koszty wyposażenia w wymaganym standardzie wynoszą min 20 tys. zł netto plus jednorazowa opłata wynikająca z uruchomienia punktu sprzedaży w wysokości 5 tys. zł brutto (koszty oprogramowania sprzedażowego, drukarka fiskalna, itp.).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do współpracy partnerów z miast powyżej 20 tys. mieszkańców, z lokalizacją w atrakcyjnym handlowo miejscu. Lokal handlowy powinien mieć powierzchnią od 50 do 80 mkw. (dopuszczamy formułę korneru), należeć do partnera lub być przedmiotem najmu. Oczekujemy zaangażowania i motywacji we wspólnym działaniu.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Hurtimex S.A.

ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 42, 90-640 Łódź

(42) 639 15 64, 791 855 999

franczyza@hurtimex.com.pl

kanz.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Falińska 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kanz.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.