JumpWorld Parki Trampolin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

JumpWorld oferuje franczyzobiorcom otwarcie parku trampolin  wyposażonego w profesjonalnie zaprojektowany „świat trampolin” podzielony na strefy tematyczne takie jak: koszykówka, siatkówka, basen z gąbkami, boisko do zbijaka, strefę gladiatorów, ściankę wspinaczkową, arenę główną, Strefę „parkour” oraz tory przeszkód ninja. Nowe atrakcje w niektórych parkach to: poduszka powietrzna, tyrolka, zjeżdżalnia pontonowa, strefa piłki nożnej, niwelator.

Biznes tego typu można otworzyć w centrum handlowym jako rodzaj atrakcji dla klientów centrum jak i w wolnostojącej hali jako niezależny park rozrywki. Park trampolin może być również doskonałym uzupełnieniem działającego klubu fitness lub innego biznesu związanego z aktywnością fizyczną.

Parki trampolin JumpWorld to doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla osób w każdym wieku. Park trampolin JumpWorld to dynamicznie rozwijający się i wysoce dochodowy biznes. Każdy park staje się miejscem regularnie odwiedzanym przez rodziny oraz osoby prowadzące aktywny tryb życia. Biznes przynosi stabilne dochody, które rosna z roku na rok.

Twój park będzie nowoczesnym centrum zabawy dla klientów w każdym wieku w promieniu 40 km. Koncept JumpWorld dostarcza pozytywnych emocji zarówno klientom jak i właścicielom parku.

JEDNOSTKI WŁASNE

2 - Wrocław, Katowice.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9 Lubin, Zabrze, Radom, Rzeszów, Łódź, Warszawa, Ostróda, Kłodzko, Tarnowskie Góry.

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wybór odpowiedniej lokalizacji na biznes i urządzenie parku od podstaw,
 • przygotowanie projektu techniczno-ekonomicznego dla parku,
 • wyposażenie parku,
 • rekrutacja i szkolenie personelu,
 • przeprowadzenie efektywnego marketingu,
 • wypracowanie przewagi konkurencyjne,
 • pomóc w uzyskaniu różnych form finansowania (leasing, kredyt),
 • bieżące wsparcie w prowadzeniu biznesu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • opłata licencyjna od 20 tys. zł (jednorazowa opłata),
 • nakłady inwestycyjne w projekt - od 450 za mkw. parku Polska,
 • comiesięczna opłata franczyzowa - od 6 proc. od obrotu parku/miesiąc,
 • comiesięczna opłata na fundusz marketingowy 2 proc. od obrotu parku/miesiąc.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Powierzchnia hali od 400 m² do 5000 m2;
 • Wysokość pomieszczenia do sufitu (konstrukcji) ≥ 5,5 m;
 • Personel ≥ 7 osób;
 • Nakłady inwestycyjne ≥ 450 zł/m²;
 • Lokalizacja – centra handlowe lub hale wolnostojące z komunikacją publiczną;
 • Hala ocieplona spełniająca warunki do prowadzenia działalności rekreacyjno-sportowej;
 • Przestrzeganie standardów prowadzenia biznesu zgodnie z umową licencyjną oraz podręcznikiem operacyjnym.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

JumpWorld Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Gallusa 12/121, 40-594 Katowice

662 895 124

franczyza@jumpworld.pl

jumpworld.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Zbigniew Macion

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do JumpWorld Parki Trampolin.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma JumpWorld Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Gallusa 12/121, 40-594 Katowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego JumpWorld Parki Trampolin oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie jumpworld.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.