FlyPark - Parki trampolin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

FlyPark to ogólnopolska sieć parków trampolin, odwiedzana rocznie przez dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Nasze parki posiadają bogatą ofertę skierowaną do każdej grupy wiekowej.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza nabyta w trakcie projektowania, wdrażania na rynek oraz prowadzenia FlyParków to gwarancja dobrze prosperującego biznesu. Dogłębna analiza rynku i kontrola przebiegu budowy obiektów na każdym etapie pozwalają nam na optymalizację całego procesu, co bezpośrednio przekłada się na szybki zwrot poniesionych nakładów. 

Jednak FlyPark to nie tylko park trampolin – z nami zbudujesz przestrzeń do latania z wieloma atrakcjami – począwszy od ścianki wspinaczkowej, strefy dmuchańców dla dzieci, nowoczesną salę zabaw, strefę gimnastyczną z dmuchanymi matami, aż po tor gokartowy.

Analizy i rosnący popyt branży rozrywkowej to jednak nie wszystko. Wysoka jakość użytych materiałów, park szyty na miarę, bezpieczeństwo oraz dbałość o szczegóły to elementy, które sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku polskim jak i europejskim.

Możesz tak jak inni narzekać na skutki pandemii, albo wziąć sprawy w swoje ręce i zainwestować w sprawdzony biznes, który przetrwał pomimo kryzysu. Było to wyzwanie, z którego wyszliśmy obronną ręką, zachowując wszystkie 5 parków oraz Centrum Wspinaczkowe, przy jednoczesnym utrzymaniu miejsc pracy, co było dla nas najistotniejsze. Kryzys, jaki dotknął światową gospodarkę jeszcze bardziej wzmocnił w nas przekonanie, że sposób w jaki budujemy biznes jest skuteczny oraz przynosi wymierne efekty. Nasi Partnerzy otrzymują know how od stabilnej firmy, która wie, jak inwestować i radzić sobie w sytuacjach kryzysowych niemożliwych do przewidzenia.

Uczestnik systemu franczyzowego otrzymuje bazę wiedzy od twórcy systemu, a także dostęp do zindywidualizowanych szkoleń. FlyPark doradza w zakresie doboru odpowiedniej lokalizacji, a także analizuje wszelkie umowy pod kątem prawnym. Świadczymy usługi w zakresie estymacji kosztów inwestycji, dla kandydata franczyzowego zapewniamy wsparcie w zakresie negocjacji warunków najmu. Ponadto, FlyPark zapewnia pomoc dotycząca zatrudnienia odpowiedniego personelu, a także prowadzenie analiz rynku oraz konkurencji. Bardzo istotne jest to, że zapewniamy dostęp do najwyższej jakości materiałów służących do skonstruowania odpowiedniej jakości obiektu.  

 

JEDNOSTKI WŁASNE

6
 

 • FlyPark Rzeszów / ul. Przemysłowa 3, Rzeszów
 • FlyPark Tarnów / ul. Błonie 2, Tarnów
 • FlyPark Jaworzno / ul. Grunwaldzka 263, Jaworzno
 • FlyPark Radlin / ul. Rybnicka 125C, Radlin
 • FlyPark Poznań / ul. Szwajcarska 14, Poznań
 • FlyWall Rzeszów / ul. Siemieńskiego 14, Rzeszów

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

FlyPark to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu, ale także do

budowania intratnego biznesu. Naszym atutem jest silna i rozpoznawalna

w branży marka, za którą stoi sztab specjalistów tworzących bezkonkurencyjne w Polsce przestrzenie do latania.

Jako partnerzy biznesowi oferujemy nie tylko gotowy model na dochodowy biznes, ale także kompleksowe wsparcie na każdym jego etapie:

 • doradztwo i wsparcie w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji
 • pomoc w negocjacjach najkorzystniejszych warunków czynszu/najmu
 • analizę umowy pod kątem prawnym
 • wsparcie w oszacowaniu dokładnych kosztów inwestycji
 • analizę rynku i konkurencji
 • pomoc w zatrudnieniu personelu
 • realizację planu szkoleniowego personelu
 • wsparcie marketingowe

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jednorazowa opłata licencyjna w wysokości 30 tys. zł + koszt budowy parku zgodnie ze standardami FlyPark w wysokości od 600 zł za m2.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Zdolności organizacyjne, duże zaangażowanie oraz rzetelność.
 • Podstawowa wiedza z zakresu ekonomii prowadzenia biznesu
 • Dbałość o standardy
 • Gotowość do budowania własnej firmy

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Fly Park In Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Ciasna 3, 35-232 Rzeszów

537 533 509

franczyza@fly-park.eu

flyparkbusiness.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 Emil Dudzik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do FlyPark - Parki trampolin.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Fly Park In Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Ciasna 3, 35-232 Rzeszów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego FlyPark - Parki trampolin oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie flyparkbusiness.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.