FlyPark - Parki trampolin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

 FlyPark to ogólnopolska sieć parków trampolin, odwiedzana rocznie przez dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Nasze parki posiadają bogatą ofertę skierowaną do każdej grupy wiekowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza nabyta w trakcie projektowania, wdrażania na rynek oraz prowadzenia FlyParków to gwarancja dobrze prosperującego biznesu. Dogłębna analiza rynku i kontrola procesu budowy obiektów na każdym etapie pozwalają nam na optymalizację całego procesu, co bezpośrednio przekłada się na szybki zwrot poniesionych nakładów.

Analizy i rosnący popyt branży rozrywkowej to jednak nie wszystko. Wysoka jakość użytych materiałów, park szyty na miarę, bezpieczeństwo oraz dbałość o szczegóły to elementy, które sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku polskim jak i europejskim.

Uczestnik systemu franczyzowego otrzymuje bazę wiedzy od twórcy systemu, a także dostęp do zindywidualizowanych szkoleń. FlyPark In doradza w zakresie doboru odpowiedniej lokalizacji, a także analizuje wszelkie umowy pod kątem prawnym. Świadczymy usługi w zakresie estymacji kosztów inwestycji, dla kandydata franczyzowego zapewniamy wsparcie w zakresie negocjacji warunków najmu. Ponadto, FlyPark IN zapewnia pomoc dotycząca zatrudnienia odpowiedniego personelu, a także prowadzenie analiz rynku oraz konkurencji. Bardzo istotne jest to, że zapewniamy dostęp do najwyższej jakości materiałów służących do skonstruowania odpowiedniej jakości “Fly Parku”.

JEDNOSTKI WŁASNE

 • FlyPark Rzeszów / ul. Przemysłowa 3, Rzeszów,
 • FlyPark Tarnów / ul. Błonie 2, Tarnów,
 • FlyPark Jaworzno / ul. Grunwaldzka 263, Jaworzno,
 • FlyPark Radlin / ul. Rybnicka 125C, Radlin,
 • FlyPark Poznań / ul. Szwajcarska 14, Poznań.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

FlyPark to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu, ale także do budowania intratnego biznesu. Naszym atutem jest silna i rozpoznawalna w branży marka, za którą stoi sztab specjalistów tworzących bezkonkurencyjne w Polsce przestrzenie do latania.

Jako partnerzy biznesowi oferujemy nie tylko gotowy model na dochodowy biznes, ale także kompleksowe wsparcie na każdym jego etapie:

 • doradztwo i wsparcie w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji,
 • pomoc w negocjacjach najkorzystniejszych warunków czynszu/najmu,
 • analizę umowy pod kątem prawnym,
 • wsparcie w oszacowaniu dokładnych kosztów inwestycji,
 • analizę rynku i konkurencji,
 • pomoc w zatrudnieniu personelu,
 • realizację planu szkoleniowego personelu,
 • wsparcie marketingowe.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jednorazowa opłata licencyjna w wysokości 30 tys. zł + koszt budowy parku zgodnie ze standardami FlyPark w wysokości od 600 zł za mkw.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • zdolności organizacyjne, duże zaangażowanie oraz rzetelność,
 • podstawowa wiedza z zakresu ekonomii prowadzenia biznesu,
 • dbałość o standardy,
 • gotowość do budowania własnej firmy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Fly Park In Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wspólna 2, 35-205 Rzeszów

573 533 509

franczyza@fly-park.eu

flyparkbusiness.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 Emil Dudzik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do FlyPark - Parki trampolin.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.