The Sadovsky Barbershop

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pierwszy salon The Sadovsky BarberShop został otwarty w 2019 roku w Rzeszowie. Wizjoner Alex Sadovsky, kierowany pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w Barberingu, postanowił otworzyć salon z historią, w którym każde, nawet najprostsze cięcie nabiera nowego znaczenia, a każdy klient jest częścią ogromnej rodziny Sadovsky. Specjalizujemy się w męskim strzyżeniu włosów, pielęgnacji brody, goleniu twarzy oraz brody, pielęgnacji dłoni i paznokci oraz zabiegach regeneracyjnych na twarz. Nie wykonujemy mizernych zabiegów SPA, ale swoim klientom na wejściu oferujemy szklankę whiskey, jazz, a przede wszystkim usługę idealnie dobraną do ich potrzeb, która przerośnie ich oczekiwania.

Nasi Barberzy to pasjonaci, mistrzowie swojego fachu, rzemieślnicy sztuki Barberingu, którzy stale udoskonalają swoje umiejętności, by każdy klient mógł cieszyć się perfekcyjną fryzurą oraz idealną brodą, niezależnie od jej długości. W naszym salonie obsługujemy tylko i wyłącznie mężczyzn, zarówno dojrzałych, jak i tych, którzy pod okiem swego ojca wkraczają dopiero w świat brzytw i maszynek. Nasz salon jest przyjazny dla dzieci, ponieważ wiemy, że wspaniała, klasyczna fryzura pasuje mężczyźnie w każdym wieku.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

3 opcje współpracy:

Half, Partial i Full - franczyza w zależności od budżetu franczyzobiorcy.

W skład pakietu przykładowego "FULL- Franczyza" wchodzą następujące składniki:

 • know how, czyli wszystkie informacje na temat otwarcia i prowadzenia salonu,
 • stworzenie indywidualnej strony salonu na platformie www.thesadovsky.pl korzystanie z logo marki The Sadovsky,
 • dodanie salonu do aplikacji mobilnej The Sadovsky,
 • projekt stylistyki oraz wystroju wnętrza,
 • system CRM systema na pierwsze pół roku funkcjonowania salonu,
 • szkolenia, warsztaty oraz stałe podwyższanie kwalifikacji pracowników,
 • szkolenie recepcjonisty salonu,
 • skonstruowanie marketingowego planu pracy (od pre-startu do pierwszych 3 miesięcy,
 • przygotowanie materiałów reklamowych (ulotek, wizytówek, banerów oraz city-lightów),
 • organizacja kampanii reklamowych w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube),
 • przeprowadzenie remontu lokalu, wystroju wnętrza oraz zakup wyposażenia,
 • wyposażenie Barberów w narzędzia niezbędne do pracy,
 • zakup kosmetyków do salonu,
 • możliwość korzystania ze zniżek na kosmetyki dla marki The Sadovsky.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Przede wszystkim, szukamy osób kreatywnych, z pasją, którzy przywiązują uwagę do szczegółów i są w stanie dbać o wizerunek marki poprzez utrzymywanie najwyższego poziomu usług oraz obsługi w salonie. Poszukujemy osób, które chcą się z nami rozwijać, być częścią czegoś wielkiego i czerpać z tego korzyści. Chcemy, by każdy salon pracował nie tylko na swoją renomę, ale także na sukces całej sieci, wciąż wprowadzając nowe rozwiązania i pomysły. Szukamy partnerów, którzy podejdą do tego z sercem, nie ustaną w dążeniu do możliwie największych i najbardziej wymagających celów oraz będą wspierać The Sadovsky BarberShop Team dobrą energią i ogromną dawką motywacji. Oczekujemy również wywiązywania się z umowy oraz dobrego, stałego kontaktu z właścicielem salonu, oferując ze swej strony to samo.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

The Sadovsky - Oleksandr Sadovyi

ul. Słowackiego 12, 35-060 Rzeszów

+48 780 137 254

aleksandrsadovyi@gmail.com

Thesadovsky.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Alex

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do The Sadovsky Barbershop.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma The Sadovsky - Oleksandr Sadovyi (ul. Słowackiego 12, 35-060 Rzeszów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego The Sadovsky Barbershop oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie Thesadovsky.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.