Happy Dog

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

System opiera się na zapewnieniu franczyzobiorcom oraz firmom partnerskim pełni know how, wyszkolenia oraz wyposażenia niezbędnego do otwarcia i skutecznego prowadzenia salonu groomerskiego – czyli wykonywania usług pielęgnacji i groomingu ozdobnych psów rasowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

Jednostka od 07.2010 w Gdańsku ul. Łódzka 50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Know how.
 2. Dostarczenie całości specjalistycznego wyposażenia.
 3. Pomoc w doborze lokalu i przystosowaniu go do specyficznych wymagań.
 4. Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń groomerskich w oparciu o innowacyjny system szkoleń opartych o 100 proc. zajęć praktycznych (niezbędna teoria jest przekazywana podczas zajęć praktycznych).
 5. Zapewnienie standaryzacji obsługi klienta.
 6. Pomoc w doborze, wyszkoleniu i onboardingu pracowników na późniejszym etapie funkcjonowania firmy.
 7. Pomoc na każdym etapie zakładania, jak i funkcjonowania salonu.
 8. Zapewnienie sprawdzonych podczas 11-letniej praktyki rozwiązań we wszystkich aspektach prowadzenia salonu groomerskiego.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

PROMOCJA do 31.09.2021 pełny pakiet za 79 tys. zł brutto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 1. Zapewnienie pozytywnych wrażeń wizerunkowych jeżeli chodzi o lokalizacje, stan i wyglad lokalu.
 2. Odbycie minimum dwóch dużych szkoleń groomerskich organizowanych przez Happy Dog Gdańsk.
 3. Zakup niezbędnego wyposażenia zapewniającego bezpieczeństwo oraz możliwość świadczenia usług o wysokim poziomie estetyki i zgodności ze sztuką dla każdej rasy psa.
 4. Wprowadzenie odpowiednich zapisów regulaminu m.in.:
  • brak możliwości pozostawania klientów podczas świadczenia usługi w salonie (klienci mogą ewentualnie pozostawać w poczekalni, która musi zapewniać calkowite odizolowanie od części roboczej zarówno akustyczne, jak i wizualne),
  • świadczenie wyłącznie usług kompleksowych z kąpielą (brak możliwości świadczenia usług niskiej jakości bez kąpieli),
  • brak przyjmowania psów agresywnych oraz nadpobudliwych,
 5. Wdrożenie harmonogramu specjalizacji salonu groomerskiego według następującego wzoru:
  • 1 rok pracy salonu – świadczenie wyłącznie usług komercyjnych (wykonywanie wyłącznie fryzur komercyjnych czyli brak deklarowania możliwości wykonania fryzur specjalistycznych typowych dla poszczególnych ras psów),
  • 2 rok pracy salonu – wdrożenie 4 ras, dla których są świadczone usługi specjalistyczne,
  • 3 rok pracy salonu – wdrożenie kolejnych 6 ras, dla których są świadczone usługi specjalistyczne,
  • 4 rok pracy salonu – wdrożenie kolejnych 4 ras, dla których są świadczone usługi specjalistyczne,

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Abec Bartosz Kędra

Ul. Łódzka 50, 80-180 Gdańsk

602 120 735

marketing@happy-dog.com.pl

happy-dog.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartosz Kędra

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Happy Dog.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Abec Bartosz Kędra (Ul. Łódzka 50, 80-180 Gdańsk). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Happy Dog oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie happy-dog.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.