MeetFit Studio Treningowe

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Założenie firmy MeetFit to współpraca 1 na 1 w zakresie sprawności fizycznej i zdrowego stylu życia, co pozwala na dopasowanie usługi do potrzeb danej osoby. Dostępność wykwalifikowanych trenerów, fizjoterapeutów i dietetyków czyni studio kompetentnym miejscem do holistycznego podejścia do sprawności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.


Każda jednostka franczyzowa posiada jednego właściciela, który na zasadach licencji posługuje się zastrzeżonym znakiem MeetFit oraz prowadzi studio według koncepcji MeetFit. Właściciel każdego studia zatrudnia specjalistów z zakresu treningu, fizjoterapii oraz dietetyki. Jest on za nich odpowiedzialny tzn. gwarantuje on franczyzodawcy, że zatrudnia ludzi na określonych w podręczniku zasadach oraz kontroluje na bieżąco jakość wykonywanych przez nich usług.


Celem systemu franczyzowego jest stworzenie rozpoznawalnej marki, w której dzięki wprowadzeniu standardów pracy i obsługi, klient ma pewność że uzyska fachową pomoc w dbaniu o swoje zdrowie i sprawność. System stworzony przez MeetFit pozwala otworzyć rentowne studio z dobrą jakością usług osobie, która nie ma wykształcenia w kierunku treningów personalnych.


Za dodatkową opłatą oferujemy również wykończenie studia pod klucz tzn. my zajmujemy się całą organizacją wykończenia studia, a franczyzobiorca jedynie zatwierdza budżet i projekt lokalu.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Zapewnienie pełnej identyfikacji wizualnej (nazwa, logo, ulotki, wizytówki, plakaty itp.);
 • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu oraz analiza prawna umowy najmu lub kupna;
 • Wykonanie projektu wykończenia wnętrza zgodnego z przepisami i koncepcją wizualną MeetFit;
 • Zapewnienie strony internetowej;
 • Prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych;
 • Pomoc w doborze sprzętu;
 • Duże rabaty w firmach partnerskich;
 • Gotowe gadżety firmowe;
 • Gotowe koszulki dla pracowników;
 • Zapewnienie sprawdzonej formuły prowadzenia studia;
 • Zapewnienie niezbędnych materiałów do prowadzenia studia (regulamin, ankiety itp.);
 • Pomoc w rekrutacji odpowiednich pracowników;
 • Organizacja szkoleń dla pracowników;
 • Pomoc prawna;
 • Oszacowanie kosztów otwarcia studia.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimum 150 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokal wynajęty lub na własność;
 • Odpowiednia ilość gotówki na dostosowanie i wyposażenie lokalu (min. 150 tys. zł);
 • Chęć współpracy i zapał do pracy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

MEETFIT Krzysztof Kotwica

Ul. Ks. P. Ściegiennego 1/LU3, 25-033 Kielce

696 765 329

kontakt@studiomeetfit.pl

franczyza-meetfit.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Kotwica - właściciel

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do MeetFit Studio Treningowe.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MEETFIT Krzysztof Kotwica (Ul. Ks. P. Ściegiennego 1/LU3, 25-033 Kielce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego MeetFit Studio Treningowe oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza-meetfit.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.