Power Tenis

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Power Tenis oferuje swoim partnerom otwarcie Akademii Tenisa wraz z zapleczem sportowym dla treningu motorycznego. Wyznaczamy nowe standardy w zakresie jakości obiektów sportowych oraz form treningu dzieci i dorosłych w dynamicznie rozwijającej się w Polsce dyscyplinie jaką jest tenis ziemny. Kładziemy nacisk na indywidualne programy treningowe, dopasowane do stopnia zaawansowania i możliwości. Posiadamy autorski system szkoleń. Prowadzimy zajęcia grupowe. Organizujemy obozy tenisowe, półkolonie oraz imprezy urodzinowe i turnieje. Zapewniamy innowacyjny model zdalnego zarządzania obiektem oraz samoobsługowym systemem rezerwacji i płatności. Przekazujemy naszym partnerom wypracowane metody prowadzenia ośrodka tenisowego przy wsparciu naszego oficjalnego partnera renomowanej marki HEAD - wiodącego światowego producenta najwyższej jakości sprzętu i odzieży sportowej. Prowadzimy stacjonarną sprzedaż sprzętu i akcesoriów tenisowych. Zapewniamy wsparcie sponsorów.

KORZYŚCI DLA PARTNERA

Opracowany przez nas model biznesowy charakteryzuje się stałym przychodem i wysoką stopą zwrotu. Nie wymaga dużego zaangażowania partnera . Gwarantujemy również rentowność od początku uruchomienia działalności - brak kosztów stałych.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • kompleksowa usługa zaprojektowania oraz budowy obiektu oparta na własnej wiedzy i doświadczeniu
  • wdrożenie i uruchomienie zdalnego systemu zarządzania klubem
  • pomoc w doborze kadry oraz realizacji planów szkoleniowych
  • przekazanie opracowanych procedur dotyczący prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych oraz treningów ogólnorozwojowych
  • dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowej , skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych działań marketingowych
  • bezpłatnie i co roku dostarczamy nowy sprzęt i odzież dla kadry trenerskiej
  • oferujemy atrakcyjny system współpracy handlowej sprzętem i akcesoriami tenisowymi marki HEAD

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Inwestycja polega na wybudowaniu na działce o powierzchni ok 3000- 4000 tys. m2 min. dwóch hal z kortami tenisowymi, dbudynku z zapleczem socjalnym oraz salką treningowo- konferencyjną,

  • Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości obiektu oraz lokalizacji działki i kształtuje się na poziomie ok 1 miliona złotych plus koszt zakupu działki,
  • brak opłaty wstępnej,
  • comiesięczna opłata franczyzowa - od 6 proc. od obrotu akademii/miesiąc,

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

REFORM Konrad Grodziński

Inżynierska 11, 93-569 Łódź

501127337

akademia@powertenis.pl

powertenis.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Konrad Grodziński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Power Tenis.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma REFORM Konrad Grodziński (Inżynierska 11, 93-569 Łódź). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Power Tenis oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie powertenis.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.