Nail Factory

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Atrakcyjny i wydajny salon pielęgnacji paznokci z szybkim zwrotem inwestycji. Oferujemy wyjątkowe wrażenia klientów, doskonałą obsługę oraz wyjątkowy profesjonalizm.

ZALETY FRANCZYZY

 • Usługa
  zapewnienie wyjątkowej usługi z efektem WOW
 • Bezpieczeństwo
  4-etapowa sterylizacja narzędzi, maksymalne wykorzystanie produktów jednorazowych
 • Czas
  system rezerwacji online
 • Komfort
  przemyślane wnętrze dla wygody klientów i pracowników
 • Profesjonalizm
  odpowiedzialne podejście do pracy, uczciwość wobec naszych klientów i członków zespołu

JEDNOSTKI WŁASNE

3 w Ukrainie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pakiet franczyzowy zawiera:

 • Plan uruchomienia krok po kroku, szczegółowy opis wszystkich procesów na każdym etapie uruchomienia salonu.
 • Pomoc w znalezieniu miejsca.
 • Pomoc przy zatrudnianiu i szkoleniu pracowników.
 • Wsparcie online na każdym etapie zakładania firmy.
 • Szczegółowa instrukcja obsługi i procesów.
 • Opracowywanie strategii marketingowych związanych z uruchomieniem biznesu i pozyskiwaniem klientów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Całkowity koszt inwestycji zależy od kosztów remontu i dostosowania wnętrza, wielkości i stanu lokalu, liczby miejsc pracy itp. Całkowita inwestycja może wynieść od 230 tys. zł do 320 tys. zł, plus 20 tys. euro wstępnej opłaty franczyzowej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zrozumienie przez franczyzobiorców, że sukces i rentowność salonu zależą od ich zaangażowania i oddania.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

FOP Paslavksaya Olena Oleksandrivna

vul. Hnatyuka 12a, 79000 Lviv, Ukraina

+380 968 901 447

paslavska@factoryfamily.co

factoryfamily.co

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mary Labinska (English)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Nail Factory.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma FOP Paslavksaya Olena Oleksandrivna (vul. Hnatyuka 12a, 79000 Lviv, Ukraina). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Nail Factory oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie factoryfamily.co.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.