Czytaj, analizuj, zarabiaj / Sprawdź, o czym przeczytasz w październikowym numerze miesięcznika "FRANCHISING".
Jak zamienić franczyzę w złotodajny interes? Nie wystarczy zapłacić za liencję i czekać aż stan konta zacznie rosnąć. Przedstawiamy pomysły na biznes we franczyzie i nie tylko! W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!
 

W październikowym wydaniu 10/2018 (164)

FAKTY TRENDY

Wybierz pomysł. Zacznij działać
Ruszają Targi Franczyza. 18-20 października na dwóch piętrach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

RAPORT SPECJALNY

Zarabiaj na franczyzie
Jak zamienić franczyzę w złotodajny interes? Nie wystarczy zapłacić za licencję i czekać, aż stan konta zacznie rosnąć.

STAŁO SIĘ

Kto zyskał, kto stracił
Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać – głosi ludowa mądrość. A naszym zdaniem – lepiej nie tracić.

SUPERTEMAT

W grupie siła
Coraz więcej właścicieli sklepów spożywczych i przemysłowych dostrzega we współpracy z franczyzodawcą jedyną szansę, by stawić czoła wielkoformatowym rywalom. W artykule opisane są warunki współpracy z: Carrefour, Intermarché, Żabka, Chata Polska, ABC na kołach, Duży Ben, Whisky Shop, Daisy, Fit Cake, Godan, Husse.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Polski czosnek ma wzięcie
Ze względu na swój smak, aromat i właściwości lecznicze polski czosnek cieszy się ogromnym powodzeniem na świecie. Plantacji z roku na rok przybywa, ale popyt na to warzywo jest wciąż niezaspokojony.

Interes bez glutenu
Bistro-piekarnia to pomysł na biznes pod szyldem Zdrowa Micha, w której serwuje się bezglutenowe produkty. Gdzie się może sprawdzić?

Pieniądze w dostawie
Choć popyt na usługi kurierskie rośnie proporcjonalnie do rozwoju rynku e-commerce, to niełatwo otworzyć działalność w tej branży. Chyba że we franczyzie.

Czerpią zyski przez cały rok
Sezon na lody dobiegł końca. Ale to nic strasznego dla franczyzobiorców Lodolandii.

E-FIRMA

Aplikacja, która sprzyja zdrowiu i urodzie
Pomysł na Booksy, polską aplikację do umawiania wizyt w salonach urody i zdrowia, narodził się w USA. Korzysta z niej już 2,5 mln osób miesięcznie. Czy można powtórzyć jej sukces?

MÓJ FRANCHISING

Smaczna inwestycja
Franczyzobiorcy Biesiadowa zainwestowali w branżę, której zupełnie nie znali. Poszło im tak dobrze, że już od siedmiu lat karmią mieszkańców Skarżyska-Kamiennej swoją pizzą.

OD ZERA DO MILIONERA

Cytryna na kołach
Dzięki patentowi podpatrzonemu w Polsce André Citroën zbudował firmę, która stała się motoryzacyjnym gigantem. A zawdzięcza to kołom zębatym…

SONDA

Sprawdzać, tłumaczyć, egzekwować
Zapytaliśmy franczyzodawców, w jaki sposób kontrolują, czy franczyzobiorcy wypełniają założenia umowy franczyzowej i przestrzegają obowiązujących w sieci standardów.

WŁASNY BIZNES

Jak zbudować globalną firmę
Robert Podleś, właściciel firmy Cobi, zaczynał prowadzić biznes w trudnej, komunistycznej rzeczywistości. Dzisiaj jego firma sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów świata. Ale gdyby nie mama, kto wie jak potoczyłyby się jego losy...

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

341 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Wybierz firmę dla siebie
Samemu czy ze wspólnikiem? A jeśli ze wspólnikiem – to na jakich zasadach? Na te pytania musi sobie odpowiedzieć każdy przedsiębiorca przed założeniem firmy.

ABC FRANCZYZY

Debiut w roli franczyzodawcy
Teoretycznie każdy przedsiębiorca może sprzedawać licencję na prowadzenie swojego biznesu. Tylko czy każdy znajdzie franczyzobiorców?

STEKI MENEDŻERA

Księgowy lub inwestor
– Nawiązujemy współpracę z księgowymi, którzy są właścicielami biur rachunkowych oraz z inwestorami. Każda z tych grup ma swoje zalety, ale jedni i drudzy odnoszą sukcesy – mówi Rafał Obarzanek, dyrektor Departamentu Programu Partnerskiego Tax Care.

BIZNES STYLE

Sukces bez słów
Komunikacja niewerbalna w relacjach biznesowych jest równie ważna jak to, co mówimy podczas spotkania z klientem. Zdradza nasze emocje i myśli. Jej umiejętne wykorzystanie może przesądzić o sukcesie negocjacji.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską. Cięższe zamówienia wysyłamy kurierem Inpost. Czas dostawy zamówienia przez Pocztę Polską na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748

Biznes, który się składa w całość / Robert Podleś, właściciel firmy Cobi, zaczynał prowadzić biznes w trudnej, komunistycznej rzeczywistości. Dzisiaj jego firma sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów świata. Ale gdyby nie mama, kto wie jak potoczyłyby się jego losy..