Czytaj, analizuj, zarabiaj / Sprawdź, o czym przeczytasz w październikowym numerze miesięcznika "FRANCHISING".
Jak zamienić franczyzę w złotodajny interes? Nie wystarczy zapłacić za liencję i czekać aż stan konta zacznie rosnąć. Przedstawiamy pomysły na biznes we franczyzie i nie tylko! W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!
 

W październikowym wydaniu 10/2018 (164)

FAKTY TRENDY

Wybierz pomysł. Zacznij działać
Ruszają Targi Franczyza. 18-20 października na dwóch piętrach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

RAPORT SPECJALNY

Zarabiaj na franczyzie
Jak zamienić franczyzę w złotodajny interes? Nie wystarczy zapłacić za licencję i czekać, aż stan konta zacznie rosnąć.

STAŁO SIĘ

Kto zyskał, kto stracił
Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać – głosi ludowa mądrość. A naszym zdaniem – lepiej nie tracić.

SUPERTEMAT

W grupie siła
Coraz więcej właścicieli sklepów spożywczych i przemysłowych dostrzega we współpracy z franczyzodawcą jedyną szansę, by stawić czoła wielkoformatowym rywalom. W artykule opisane są warunki współpracy z: Carrefour, Intermarché, Żabka, Chata Polska, ABC na kołach, Duży Ben, Whisky Shop, Daisy, Fit Cake, Godan, Husse.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Polski czosnek ma wzięcie
Ze względu na swój smak, aromat i właściwości lecznicze polski czosnek cieszy się ogromnym powodzeniem na świecie. Plantacji z roku na rok przybywa, ale popyt na to warzywo jest wciąż niezaspokojony.

Interes bez glutenu
Bistro-piekarnia to pomysł na biznes pod szyldem Zdrowa Micha, w której serwuje się bezglutenowe produkty. Gdzie się może sprawdzić?

Pieniądze w dostawie
Choć popyt na usługi kurierskie rośnie proporcjonalnie do rozwoju rynku e-commerce, to niełatwo otworzyć działalność w tej branży. Chyba że we franczyzie.

Czerpią zyski przez cały rok
Sezon na lody dobiegł końca. Ale to nic strasznego dla franczyzobiorców Lodolandii.

E-FIRMA

Aplikacja, która sprzyja zdrowiu i urodzie
Pomysł na Booksy, polską aplikację do umawiania wizyt w salonach urody i zdrowia, narodził się w USA. Korzysta z niej już 2,5 mln osób miesięcznie. Czy można powtórzyć jej sukces?

MÓJ FRANCHISING

Smaczna inwestycja
Franczyzobiorcy Biesiadowa zainwestowali w branżę, której zupełnie nie znali. Poszło im tak dobrze, że już od siedmiu lat karmią mieszkańców Skarżyska-Kamiennej swoją pizzą.

OD ZERA DO MILIONERA

Cytryna na kołach
Dzięki patentowi podpatrzonemu w Polsce André Citroën zbudował firmę, która stała się motoryzacyjnym gigantem. A zawdzięcza to kołom zębatym…

SONDA

Sprawdzać, tłumaczyć, egzekwować
Zapytaliśmy franczyzodawców, w jaki sposób kontrolują, czy franczyzobiorcy wypełniają założenia umowy franczyzowej i przestrzegają obowiązujących w sieci standardów.

WŁASNY BIZNES

Jak zbudować globalną firmę
Robert Podleś, właściciel firmy Cobi, zaczynał prowadzić biznes w trudnej, komunistycznej rzeczywistości. Dzisiaj jego firma sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów świata. Ale gdyby nie mama, kto wie jak potoczyłyby się jego losy...

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

341 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Wybierz firmę dla siebie
Samemu czy ze wspólnikiem? A jeśli ze wspólnikiem – to na jakich zasadach? Na te pytania musi sobie odpowiedzieć każdy przedsiębiorca przed założeniem firmy.

ABC FRANCZYZY

Debiut w roli franczyzodawcy
Teoretycznie każdy przedsiębiorca może sprzedawać licencję na prowadzenie swojego biznesu. Tylko czy każdy znajdzie franczyzobiorców?

STEKI MENEDŻERA

Księgowy lub inwestor
– Nawiązujemy współpracę z księgowymi, którzy są właścicielami biur rachunkowych oraz z inwestorami. Każda z tych grup ma swoje zalety, ale jedni i drudzy odnoszą sukcesy – mówi Rafał Obarzanek, dyrektor Departamentu Programu Partnerskiego Tax Care.

BIZNES STYLE

Sukces bez słów
Komunikacja niewerbalna w relacjach biznesowych jest równie ważna jak to, co mówimy podczas spotkania z klientem. Zdradza nasze emocje i myśli. Jej umiejętne wykorzystanie może przesądzić o sukcesie negocjacji.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748

Biznes, który się składa w całość / Robert Podleś, właściciel firmy Cobi, zaczynał prowadzić biznes w trudnej, komunistycznej rzeczywistości. Dzisiaj jego firma sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów świata. Ale gdyby nie mama, kto wie jak potoczyłyby się jego losy..