Jaki biznes się opłaci w 2019 roku?

Czytaj, analizuj, zarabiaj / Sprawdź, o czym przeczytasz w grudniowym numerze miesięcznika "FRANCHISING".
Handel czy usługi? Gastronomia czy edukacja? Na jaki biznes postawić, otwierając firmę w nadchodzącym roku?
 

W grudniowym wydaniu 12/2018 (165)

RAPORT SPECJALNY

Jaki biznes się opłaci w 2019 roku?​
Handel czy usługi? Gastronomia czy edukacja? Na jaki biznes postawić, otwierając firmę
w nadchodzącym roku?

SUPERTEMAT

15 pomysłów na zyskowną firmę usługową
Popyt na wyspecjalizowane usługi nie maleje, choć branża ma swoje bolączki. A jakie ma perspektywy na przyszłość? W artykule opisane są warunki współpracy z: Kobieta i Rozwód, Xeromatic, Rabatem.pl, CUF, Ship Center, Inpost, Kurier BTL Franczyza, Epaka, Bergmen, Blinkee.city, Era, ONET. Mój Biznes, Detailking, 5àsec, Activ-Net..

POMYSŁY NA FIRMĘ

Swarovski dzieli się Licencją na biznes
Kryształy to znak rozpoznawczy marki Swarovski. Podpowiadamy, jak otworzyć własny sklep z kryształową biżuterią pod znanym na całym świecie szyldem.

Pierogi w roli głównej
Pierogarnie Stary Młyn kierują swoją ofertę i do turystów, i do lokalnych mieszkańców. Wydatek na restaurację nie jest mały. Jak sprawić, by każda zainwestowana złotówka miała szansę się zwrócić?

Zarabianie przez zatrudnianie
Na rynku pracy jedni szukają zatrudnienia, inni pracownika. Obie strony coraz częściej zdają się na pomoc agencji pracy.

Balony zamiast kwiatów​
Nad firmami handlującymi balonami zawisły czarne chmury. A szkoda,
bo ich właściciele znaleźli oryginalny sposób na sprzedaż balonów przez cały rok.

Czy opłaca się założyć hodowlę drobiu?
Właściciele ekologicznych ferm drobiu mają powody do radości. Popyt na jaja i kury z ekologicznego chowu rośnie.

E-FIRMA

Firma założona z miłości do polszczyzny
Nadwyraz.com popularyzuje język polski na ubraniach. Firma działa zaledwie od roku, ale jej produkty kupili już klienci z ponad 30 krajów na świecie.

MÓJ FRANCHISING

Oferta dla dzieci, franczyza dla dorosłych
Lidia Pliszka przez kilka lat pracowała jako dyrektor sprzedaży. Dziś swoje doświadczenie wykorzystuje w handlu. Od marca tego roku jest franczyzobiorcą dziecięcej marki odzieżowej Kanz.

Biznes na spółkę z bratem
Jacek i Krzysztof Kulwasowie prowadzą 10 placówek pod marką Lodolandia, Kołacz na Okrągło i Bafra Kebab. Jak się dzielą pracą między sobą?

WŁASNY BIZNES

Zyski z pasji​
– Nie robię nachalnej reklamy, nie walczę zajadle o klienta. A i tak pasjonaci tańca trafiają do mojej szkoły – mówi Marta Wiśniewska, artystka, właścicielka szkoły tańca Mandaryna Dance Studio.

OD ZERA DO MILIONERA

Szwed nas tak urządził​
Instynkt biznesmena miał od dziecka. Już jako 5-latek zarabiał, sprzedając zapałki i to z dostawą do domu. Firmę założył za pieniądze otrzymane od ojca za dobre wyniki w nauce. 17-letni Ingvar Kamprad w 1943 roku
oficjalnie rozpoczął własną działalność – tak powstała IKEA.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

339 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Jak wybrać lokal na biznes?
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Te słowa powtarzane są jak mantra przez biznesmenów, którzy wiedzą, jak bardzo zależy od niej powodzenie biznesu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalu na firmę.

ABC FRANCZYZY

Licencja na wyłączność
Wyłączność terytorialna przyznawana przez franczyzodawców jest jednym z przywilejów, które z założenia podlegają negocjacjom przy podpisywaniu umowy franczyzy.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską: ok. 1-3 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski przez Pocztę Polską: ok 7-14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone przed wysłaniem.

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka)
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni)

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Jaki biznes się opłaci w 2019 roku? / Na jaki biznes postawić, otwierając firmę w nadchodzącym roku?
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio Figura International.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank