Oryginalne pomysły na opłacalny biznes

Spis treści
Spis treści / Sprawdź, o czym jeszcze przeczytasz w numerze lutowym miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
Wesołe czepki dla lekarzy, ubranie na złamanie, kawiarenka snu, suwaki do sznurowanych butów... Biznes można zrobić (prawie) na wszystkim. Trzeba tylko mieć pomysł.
 

W wydaniu 2/2021 (188)

RAPORT SPECJALNY

Oryginalne pomysły na opłacalny biznes

Wesołe czepki dla lekarzy, ubranie na złamanie, kawiarenka snu, suwaki do sznurowanych butów... Biznes można zrobić (prawie) na wszystkim. Trzeba tylko mieć pomysł.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznes na czterech łapach

Hodowla psów rasowych to biznes dla cierpliwych, ponieważ na pierwszy zarobek trzeba poczekać co najmniej rok. To, ile później można zarobić, zależy m.in od liczby suk hodowlanych oraz ich tytułów zdobytych na wystawach.

Interes nie tylko w tłusty czwartek

Właściciele Wytwórni Pączków Piekarczyk postawili sobie za cel tak unowocześnić swój koncept, żeby zarabiał nawet podczas pandemii. Czy im się to udało?

Klient ceni wygodę

Rafał Marynowski i Bartosz Małdziński zaprojektowali i wyprodukowali inteligentne biurko umożliwiające pracę… na stojąco. Jak się sprzedaje? 

Pieniądze ze słońca

Odnawialne źródła energii stają się coraz popularniejsze. Co ciekawe, wcale nie trzeba być ekspertem w fotowoltaice, aby zacząć prowadzić biznes w tej branży. Wystarczy wybrać odpowiednią franczyzę.  

BIZNES NA SZPILKACH

Otwieramy studio fotograficzne

Fotograf noworodkowy musi mieć dobre oko i cierpliwość do maluchów. Specjalistów przybywa, ale każdy znajduje swoje miejsce na tym rynku.

MĘSKI BIZNES

Jak otworzyć stację paliw?

Sama sprzedaż paliwa nie zagwarantuje dzisiaj odpowiedniej rentowności stacji. Lotos pomaga franczyzobiorcom rozwijać też sprzedaż innych usług.

E-FIRMA

Przeprowadzka w sieci

Przeprowadzka.pl łączy osoby, które chcą się przeprowadzić z firmami świadczącymi tego typu usługi. Właściciele marki stawiają na rozwój poprzez franczyzę. 

SUPERTEMAT

Sklepy, które zarabiają podczas pandemii

Sklepy z żywnością i artykułami pierwszej potrzeby to stabilny biznes. Ale i one musiały sprostać wyzwaniom związanym z pandemią koronawirusa. Jak sobie poradziły?

WŁASNY BIZNES

Pasja, która przynosi zyski 

O ile w świecie sportu to on prowadzi drużynę do zwycięstwa, o tyle w biznesie oddaje kierownicę profesjonalistom. Z jakim efektem? O rozwoju firm asygnowanych jego nazwiskiem rozmawiamy z Krzysztofem Hołowczycem, polskim rajdowcem.

MÓJ FRANCHISING

Pizzerie wciąż na wysokich obrotach

Prowadzenie pizzerii nawet podczas kilkumiesięcznego lockdownu w gastronomii może być opłacalnym biznesem – szczególnie jeśli ma się wsparcie doświadczonego franczyzodawcy.

SONDA

Razem łatwiej

Zapytaliśmy franczyzodawców, w jaki sposób pomagają przetrwać franczyzobiorcom kolejny lockdown i czy dostosowali już swoje biznesy do nowych realiów.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

324 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Optymalizacja i pozycjonowanie filmów na YouTubie

Własny kanał na YouTubie pomoże zdobyć ci nowych klientów, pod warunkiem że będziesz promował publikowane na nim treści. Podpowiadamy, jak zrobić to skutecznie i za darmo.

TWARZ FRANCZYZY

Z rodziną nie tylko na zdjęciach

– Jeszcze w tym roku zaczynamy testy dwóch nowych konceptów – zapowiada Krzysztof Olesiak, prezes Sweet Gallery, franczyzodawca Lodolandii, Kołacza na Okrągło, Bafry Kebab i SiGelato.

ABC FRANCZYZY

W czym pomaga franczyzodawca?

Jednym z atutów franczyzy jest stała pomoc franczyzobiorcy w prowadzeniu biznesu przez doświadczonego franczyzodawcę. Jakich aspektów ona dotyczy?

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską: ok. 1-3 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski przez Pocztę Polską: ok 7-14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone przed wysłaniem.

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka)
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni)

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.