Oryginalne pomysły na opłacalny biznes

Spis treści
Spis treści / Sprawdź, o czym jeszcze przeczytasz w numerze lutowym miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
Wesołe czepki dla lekarzy, ubranie na złamanie, kawiarenka snu, suwaki do sznurowanych butów... Biznes można zrobić (prawie) na wszystkim. Trzeba tylko mieć pomysł.
 

W wydaniu 2/2021 (188)

RAPORT SPECJALNY

Oryginalne pomysły na opłacalny biznes

Wesołe czepki dla lekarzy, ubranie na złamanie, kawiarenka snu, suwaki do sznurowanych butów... Biznes można zrobić (prawie) na wszystkim. Trzeba tylko mieć pomysł.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznes na czterech łapach

Hodowla psów rasowych to biznes dla cierpliwych, ponieważ na pierwszy zarobek trzeba poczekać co najmniej rok. To, ile później można zarobić, zależy m.in od liczby suk hodowlanych oraz ich tytułów zdobytych na wystawach.

Interes nie tylko w tłusty czwartek

Właściciele Wytwórni Pączków Piekarczyk postawili sobie za cel tak unowocześnić swój koncept, żeby zarabiał nawet podczas pandemii. Czy im się to udało?

Klient ceni wygodę

Rafał Marynowski i Bartosz Małdziński zaprojektowali i wyprodukowali inteligentne biurko umożliwiające pracę… na stojąco. Jak się sprzedaje? 

Pieniądze ze słońca

Odnawialne źródła energii stają się coraz popularniejsze. Co ciekawe, wcale nie trzeba być ekspertem w fotowoltaice, aby zacząć prowadzić biznes w tej branży. Wystarczy wybrać odpowiednią franczyzę.  

BIZNES NA SZPILKACH

Otwieramy studio fotograficzne

Fotograf noworodkowy musi mieć dobre oko i cierpliwość do maluchów. Specjalistów przybywa, ale każdy znajduje swoje miejsce na tym rynku.

MĘSKI BIZNES

Jak otworzyć stację paliw?

Sama sprzedaż paliwa nie zagwarantuje dzisiaj odpowiedniej rentowności stacji. Lotos pomaga franczyzobiorcom rozwijać też sprzedaż innych usług.

E-FIRMA

Przeprowadzka w sieci

Przeprowadzka.pl łączy osoby, które chcą się przeprowadzić z firmami świadczącymi tego typu usługi. Właściciele marki stawiają na rozwój poprzez franczyzę. 

SUPERTEMAT

Sklepy, które zarabiają podczas pandemii

Sklepy z żywnością i artykułami pierwszej potrzeby to stabilny biznes. Ale i one musiały sprostać wyzwaniom związanym z pandemią koronawirusa. Jak sobie poradziły?

WŁASNY BIZNES

Pasja, która przynosi zyski 

O ile w świecie sportu to on prowadzi drużynę do zwycięstwa, o tyle w biznesie oddaje kierownicę profesjonalistom. Z jakim efektem? O rozwoju firm asygnowanych jego nazwiskiem rozmawiamy z Krzysztofem Hołowczycem, polskim rajdowcem.

MÓJ FRANCHISING

Pizzerie wciąż na wysokich obrotach

Prowadzenie pizzerii nawet podczas kilkumiesięcznego lockdownu w gastronomii może być opłacalnym biznesem – szczególnie jeśli ma się wsparcie doświadczonego franczyzodawcy.

SONDA

Razem łatwiej

Zapytaliśmy franczyzodawców, w jaki sposób pomagają przetrwać franczyzobiorcom kolejny lockdown i czy dostosowali już swoje biznesy do nowych realiów.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

324 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Optymalizacja i pozycjonowanie filmów na YouTubie

Własny kanał na YouTubie pomoże zdobyć ci nowych klientów, pod warunkiem że będziesz promował publikowane na nim treści. Podpowiadamy, jak zrobić to skutecznie i za darmo.

TWARZ FRANCZYZY

Z rodziną nie tylko na zdjęciach

– Jeszcze w tym roku zaczynamy testy dwóch nowych konceptów – zapowiada Krzysztof Olesiak, prezes Sweet Gallery, franczyzodawca Lodolandii, Kołacza na Okrągło, Bafry Kebab i SiGelato.

ABC FRANCZYZY

W czym pomaga franczyzodawca?

Jednym z atutów franczyzy jest stała pomoc franczyzobiorcy w prowadzeniu biznesu przez doświadczonego franczyzodawcę. Jakich aspektów ona dotyczy?

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748