Pięć placówek / Obecnie w sieci Lejdis Studio działają dwa własne studia w Łodzi oraz trzy franczyzowe – w Warszawie, Zgierzu i Gdyni.
Środa
10.08.2022
Franczyzodawca Lejdis Studio twierdzi, że w tym roku sieć najprawdopodobniej powiększy się o kilku nowych franczyzobiorców. Jak zostać partnerem firmy?
 

Sieć Lejdis Studio działa na rynku od niemal dziesięciu lat. Zaczynała jako małe studio w Łodzi.

– Otworzyliśmy jedną z pierwszych szkół tańca pole ance w Polsce – wspomina Jarosław Tomczewski, właściciel marki Lejdis Studio.

Obecnie w szkołach marki oprócz pole dance, czyli tańca na rurze z elementami akrobatyki, można ćwiczyć również exotic dance, aerial hoop, aerial silks, bungee gym i gym stretch pro.

– Stale dodajemy coś do oferty. Stworzyliśmy również własny system szkoleń instruktorskich. Wyszkoliliśmy wielu instruktorów, którzy uczą w różnych miejscach w Polsce, nie tylko w szkołach naszej sieci – mówi Jarosław Tomczewski.

Oprócz prowadzenia zajęć, w Lejdis Studio organizowane są także warsztaty, sportowe eventy i pokazy kursantów.

W ostatnich latach sieć działa prężnie, pomimo pandemii i zawirowań gospodarczych.

– Miniony i bieżący rok to najlepszy czas zarówno dla nas jako właścicieli, jak i dla naszych franczyzobiorców. Ze względu na to, że Lejdis Studio to szkoły tańca, w czasie pandemii byliśmy zamknięci tylko przez trzy miesiące. Po otwarciu klienci do nas wrócili i pozyskaliśmy wielu nowych. Zainteresowanie naszymi usługami rośnie, ponieważ coraz więcej osób rozumie, jak ważnym elementem zdrowego życia jest uprawianie sportu – tłumaczy Jarosław Tomczewski.

Zapewnia on, że firma chce być pionierem  w dziedzinie alternatywnych form fitnessu.

– Śledzimy zagraniczne trendy, nieustannie doszkalamy naszych instruktorów, poszerzamy ofertę zajęciową i staramy się wyprzedzać konkurencję na rynku – mówi Jarosław Tomczewski.

Obecnie w sieci działają dwa własne studia w Łodzi oraz trzy franczyzowe – w Warszawie, Zgierzu i Gdyni.  

– Prowadzimy też zaawansowane rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami w Krakowie oraz Wrocławiu – mówi Jarosław Tomczewski.

W tym roku Lejdis Studio chce pozyskać od dwóch do pięciu nowych franczyzobiorców.

Nowoczesność i wygoda

Lejdis Studio dużą wagę przywiązuje do tego, żeby warunki współpracy dla franczyzobiorców były nowoczesne i dogodne.

– Dlatego mamy rozbudowany dział marketingu, nowoczesny system płatności online oraz używamy aplikacji e-Fitness. Z całego naszego know-how mogą korzystać nasi franczyzobiorcy – mówi Jarosław Tomczewski.

Firma jest też producentem sprzętu sportowego, z czego na dogodnych warunkach mogą korzystać franczyzobiorcy. 

Minimalna kwota inwestycji we współpracę z Lejdis Studio to 40 tys. zł. Do tego trzeba doliczyć zakup specjalistycznego sprzętu. Koszty zależą w tym przypadku od jego liczby. Do wyboru są rurki, koła cyrkowe, szarfy, liny bungee czy też opaski kinetyczne booty killer.

– Natomiast zarobki zależą od wielu zmiennych czynników: wielkości miasta, położenia szkoły i kadry instruktorskiej, więc trudno je oszacować. Jednak zwrot inwestycji następuje najczęściej po 6-8 miesięcach współpracy – mówi Jarosław Tomczewski.

 WIZYTÓWKA LEJDIS STUDIO

  • liczba placówek – 2 własne i 3 franczyzowe
  • miesięczne opłaty – 1 tys. zł
  • kwota inwestycji – od 40 tys. zł
  • zwrot z inwestycji – 6-8 miesięcy

Jarosław Tomczewski, właściciel marki Lejdis Studio. / "Miniony i bieżący rok to najlepszy czas zarówno dla nas jako właścicieli, jak i dla naszych franczyzobiorców".
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Punkt przesyłek kurierskich

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

74 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Broker Kurierski

Do Koszałka Można coś więcej o ship center

6 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2022
Interes pompowany helem

Warto zajrzeć do KRS i posprawdzać z jakimi spółkami jest ten Pan powiązany - KPCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...

3 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2022
Myjnia samochodowa z dojazdem do klienta?

Znajomi z Myjnia samochodowa Warszawa przyjeżdżają do mnie za małą dopłatą. Myślę, że jeśli zapytasz to i przyjadą do cb

73 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2022
Punkt przesyłek kurierskich

Ja tam jestem w miare zadowolona z franczyzy Pakersów. Są szkolenia, materiały marketingowe. Na początku jak jeszcze tego potrzebowałam zawsze mogłam zadzwonić na...

74 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Punkt przesyłek kurierskich

To ja dodam coś od siebie. Nigdy się nie dorobicie i nie zarobicie otwierając taki biznes z pośrednikiem.

74 wypowiedzi
ostatnia 04.01.2022
Punkt przesyłek kurierskich

O kurczę, dobrze, że mówicie jak jest. Ja w sumie też się zastanawiałam, ale finalnie wybrałam Pakersów i wszystko śmiga jak narazie. Udało mi się szybko to...

74 wypowiedzi
ostatnia 13.12.2021
Punkt przesyłek kurierskich

O kurczę, dobrze, że mówicie jak jest. Ja w sumie też się zastanawiałam, ale finalnie wybrałam Pakersów i wszystko śmiga jak narazie. Udało mi się szybko to...

74 wypowiedzi
ostatnia 13.12.2021