W który biznes zainwestować?

Spis treści / Sprawdź o czym przeczytasz w październikowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
W co zainwestować, aby mieć szansę na dobre zyski? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w najnowszym wydaniu "Własny Biznes FRANCHISING" oraz na Targach Franczyza, które odbędą się 20-22 października w PKiN w Warszawie.
 

W wydaniu nr 10/2022 (208)

RAPORT SPECJALNY

Klawe życie biznesmena

Ile trzeba mieć pieniędzy, aby poczuć się bogatym? Czy biznesmen tyra od rana do nocy, czy wręcz przeciwnie – nie musi się przepracowywać i jest panem swojego czasu? I na co wydaje pieniądze?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Inwestujemy w farmę wiatrową i fotowoltaiczną

Węgiel i gaz czy słońce i wiatr? To pytanie nie tylko o ekologię, lecz także o powodzenie w biznesie. Na rynku przybywa firm, które inwestują w farmy wiatrowe lub fotowoltaiczne. Ile trzeba mieć pieniędzy na start?

Restauracja po japońsku

Sushi czy ramen, ramen czy sushi? A może jedno i drugie? Franczyzodawca Sushi Kushi i Ramen Shop przekonuje, że japońska kuchnia jest idealnym pomysłem na polski rynek.

Kariera na elektrycznych pojazdach

Właściciele Blinkee.city uruchomili swój biznes, pomimo że nikt nie wróżył im sukcesu. Firma szybko osiągnęła sukces. Dziś szukają franczyzobiorców, z którymi chcą podzielić się pomysłem na biznes.

Inwestujemy w prywatne muzeum

Nazwa muzeum nie jest zastrzeżona tylko dla instytucji państwowych. Placówkę może otworzyć każdy kolekcjoner czy pasjonat. Ważny jest pomysł i zgromadzone eksponaty.

Influencer do wynajęcia

Rośnie popularność influencer marketingu. Marki z każdej branży planują i przeprowadzają kampanie reklamowe z udziałem influencerów. Wynajmują do tego wyspecjalizowane agencje.

E-FIRMA

Zdalna uprawa z dostawą pod drzwi

Szymon Kowalke połączył tradycyjne rolnictwo z nowoczesną technologią. Tak powstał Zdalny Ogródek.

BIZNES NA SZPILKACH

Serowa rewolucja

Wege Siostry, czyli Magda i Zuzanna Rzymanek stworzyły markę, po której produkty sięgają nie tylko wegetarianie i weganie. Ich roślinne alternatywy dla sera, tworzone z orzechów nerkowca to międzynarodowy hit na polskim rynku. Wytwarzane są według tradycyjnych metod serowarstwa.

MĘSKI BIZNES

Zarabiamy na sprzedaży samochodów

W czasach, kiedy na rynku brakuje nowych samochodów, handlarze używanych pojazdów mają żniwa.
Jak wejść w ten biznes?

TWARZ FRANCZYZY

Trzeba rosnąć mądrze

– Nie jest sztuką zbudowanie licznej sieci sprzedaży. Sztuką jest rosnąć tak, żeby korzystali na tym zarówno klienci, jak i franczyzobiorcy. Należy rosnąć mądrze – mówi Krystian Kasia z Banku Millennium.

SUPERTEMAT

W jaki biznes zainwestować?

W co zainwestować, aby mieć szansę na dobre zyski? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź 
na Targach Franczyza 2022.

MÓJ FRANCHISING

Sprzed tablicy do biznesu

Co robi matka, która po urlopie wychowawczym nie chce wracać na etat w szkole? Zakłada biznes.

Wysokie zyski, szybki rozwój

Punkt Bafra Kebab Moniki i Mariusza Witkowskich od pierwszego dnia działalności notuje dwukrotnie wyższe zyski od zakładanych. Po trzech miesiącach działalności otworzyli punkt Lodolandia z lodami świderkami, a w kolejnym roku chcą uruchomić kolejne cztery punkty. Nie zdecydowali jeszcze, czy będą to punkty Bafra Kebab czy Lodolandia. 

WŁASNY BIZNES

Wyjątkowość zapewnia sukces w biznesie

– Czuję, że ubrania, które tworzę, dodają kobietom odwagi. Ale sam biznes odzieżowy w Polsce to niełatwa branża. Cały czas się uczę, jak popełniać jak najmniej błędów – mówi Magdalena Soszyńska, tancerka 
„Tańca z gwiazdami”, właścicielka marki Femispot.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Potęga symbolu #

Hashtag opanował wirtualny świat. Jak go dobierać, poprawnie używać i czego unikać, aby rzeczywiście 
zwiększał zasięgi firmy w internecie?

ABC FRANCZYZY

Jak wybrać franczyzę dla siebie

Nad wyborem systemu franczyzowego trzeba się dobrze zastanowić. W końcu kupując cudzą licencję na biznes, inwestujemy w nią własne pieniądze.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748

Targi Franczyza 2022 / W numerze bilet na Targi Franczyza 2022 gratis!