Kto może założyć szkołę tańca?
Bohaterkę dzisiejszego odcinka, Annę Cichocką, do szkoły tańca zapisała mama. Najpierw mała Ania trenowała taniec towarzyski, następnie z mniejszymi i większymi sukcesami tańczyła w formacji tanecznej. Gdy dorosła i się zakochała, okazało się, że jej wybranek również kocha taniec. Zaczęli oboje zawodowo zajmować się nauką tańca, pracowali razem w jednej firmie.
– Ale to nie było nic dobrego. Wszystko przenosiło się do domu. A fajniej jest skończyć pracę i wymieniać się doświadczeniami, niż całą pracę przenosić do domu – stwierdza Anna Cichocka, właścicielka szkoły tańca Love Dance Academy.
Postanowili, że Anna otworzy własną szkołę tańca. Jak sobie poradziła? O tym opowiedziała Annie Smolińskiej z Franchising.pl.
Poza tym z wywiadu dowiecie się również:
- Gdzie najlepiej otworzyć szkołę tańca
- Jak należy wyposażyć lokal
- Czy w szkołach tańca jest specjalizacja
- Jakie style tańca są obecnie najpopularniejsze
- Ile kosztują lekcje tańca
- Ilu szkoła tańca musi mieć kursantów, żeby zarabiała
- Kto może uczyć tańczyć
- Jakie stawki mają instruktorzy tańca
Co tydzień przybliżamy nowy pomysł na biznes. Koniecznie subskrybujcie kanał FranchisingPL, żeby nie przeoczyć żadnego nowego odcinka.
ZOBACZ W KATALOGU
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Nie trzeba mieć wykształcenia pedagogicznego, żeby móc prowadzić biznes edukacyjny. Licencję na biznes w tej branży znajdziemy na Targach Franczyza, które odbędą się już 24-26 października.
Marek Karwański, masterfranczyzobiorca szkoły muzycznej Yamaha, 30 lat temu jako pierwszy otworzył w Polsce placówkę pod tym szyldem.
Zanim Szymon Fenikowski zdecydował się na współpracę z Edukido, dzwonił do innych partnerów z pytaniem, jak im idzie. Co odpowiadali?
Szkole La Mancha przybywa partnerów i klientów. Co przyciąga Polaków do nauki hiszpańskiego?
Edu3Dkacja pokazuje dzieciom, jak korzystać z nowych technologii. Czy na prowadzeniu takich zajęć można zarobić?
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Jak zawsze branża gastronomiczna ma silną reprezentację na Targach Franczyza, które odbędą się 24-26 października w PKiN w Warszawie. Można będzie wybierać i wśród rodzimych, i wśród międzynarodowych konceptów.
Połączenie restauracji z produkcją piwa przyciąga klientów. Browar Korona postanowił to wykorzystać.
Fiskus walczy z tzw. fikcyjnym samozatrudnieniem, traktując umowy B2B jako unikanie opodatkowania.
POPULARNE NA FORUM
Żłobek
Hej! Chciałabym otworzyć żłobek- macie doświadczenia z jakąś franczyzą? Może jest tutaj jakis właściciel, który zechciałby ze mną porozmawiać nt. opłacalności...
Praca licencjacja - franczyza McDonald's
Piszę pracę licencjacką na temat franczyzy jako formy prowadzenia działalności gospodarczej na przykładzie McDonald 's. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety...
Akademia Bystrzaka
Podłączam się do pytania.
Akademia Bystrzaka
Witam serdecznie Zastanawiam się nad Akademia Bystrzaka. Macie jakieś doświadczenia?
Wirtualna Asystentka?
Moja siostra i jest bardzo zadowolona. Z tego co wiem to swój poczatek miała po kursie Poli Sobczyk z Barand Assist. I potem zaangażowała się w to całkowicie i dziś...
Wirtualna Asystentka?
Czy ktoś może pracuje jako WA i może podzielić się opinią? Zastanawiam się nad taką pracą. Znalazłam kilka kursów od Poli Sobczyk właśnie dla Asystentek i wygląda...
Czy warto zainwestować w szkołę językową?
Moim zdaniem warto. Jestem pewien, że znajomość języka angielskiego na pewno ci się przyda w przyszłości. Znając jakiś język obcy możesz też starać się o lepszą...
Z korepetytora na dyrektora
Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...