Trzy stanowiska na bank

Od stycznia partnerzy Banku Zachodnie WBK rozpoczęli działalność w 13 placówkach. Siedem z nich to nowe punkty, natomiast pozostałe osiem to przejęte, już istniejące placówki. Jesienią pod logo BZ WBK Partner powstanie kolejnych 10, a cztery zostaną przejęte przez licencjobiorców. Ich przyszli właściciele są obecnie szkoleni i przygotowywani do prowadzenia biznesu.
Standardowa placówka partnerska BZ WBK ma ok. 40 m2 oraz posiada dwa stanowiska do obsługi klienta. Rosnąca sprzedaż zachęca licencjobiorców do otwierania większych placówek, najczęściej trzystanowiskowych.
- Analizujemy na bieżąco wskaźniki sprzedaży w placówkach partnerskich. Szeroka i atrakcyjna dla klientów oferta produktowa sprawia, że placówki muszą dostosować liczbę personelu do liczby klientów zainteresowanych naszymi usługami. Obecnie nie wystarczy sprzedaż jednego produktu, jakim jeszcze do niedawna był kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Teraz klient oczekuje kompleksowych rozwiązań i takie staramy się zapewnić w naszych placówkach - mówi Anna Gniatkowska, menedżer ds. sprzedaży i rozwoju sieci BZ WBK Partner.
Koszt inwestycji w placówkę BZ WBK Partner wynosi ok. 25 tys. zł. Należy również posiadać dodatkowe środki na pokrycie kosztów adaptacji lokalu oraz bieżących wydatków związanych z funkcjonowaniem punktu przez pierwsze miesiące od momentu otwarcia. BZ WBK Partner partycypuje w kosztach inwestycji w placówkę licencyjną. Dostarcza materiały reklamowe, sprzęt IT oraz oznakowanie zewnętrzne. Po stronie partnera pozostaje zakup mebli i elementów związanych z zabezpieczeniem gotówki: alarmów, sejfu, multisejfu oraz drobnego wyposażenia biurowego.
(mk)
ZOBACZ W KATALOGU




















PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Zostaw etat, postaw na siebie! Nowy numer „Własny Biznes FRANCHISING” to konkretne pomysły na biznes, sprawdzone modele franczyzowe i inspirujące historie przedsiębiorców.
Komfort klienta przekłada się na biznes franczyzobiorcy – uważa Alior Bank, proponując nową aranżację wnętrz w placówkach partnerskich.
– Niemal co piąty franczyzobiorca VeloBanku prowadzi więcej niż jedną placówkę – mówi Wojciech Olearnik, dyrektor departamentu sieci partnerskiej VeloBanku.
Czy jedna decyzja może znacząco wpłynąć na ścieżkę zawodową? Historia Anny Lango-Zagórskiej to dowód na to, że czasem warto zaryzykować.
– Chcemy zwiększyć nasz udział w rynku usług finansowych w Polsce – zapowiada Daniel Gawryczuk, prezes zarządu DG-INWEST.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Najlepsze rozwiązania rodzą się z potrzeby. Nie inaczej było w przypadku robota Fidi. Polskie rozwiązanie ma szansę podbić międzynarodowy rynek medyczny.
Sieć Przybij Piątaka przyciąga już wrocławskich studentów, a teraz chce otwierać franczyzowe puby w całej Polsce.
Plenti oferuje dostęp do innowacji za ułamek ich ceny. Ma też propozycje dla franczyzobiorców.
– Większość podłóg i drzwi sprzedaje się wraz z usługą montażu, dlatego ekipy montażowe to bardzo ważna część mojego biznesu – mówi Radosław Chabowski, franczyzobiorca DDD Dobre Dla Domu.
Koncept Mniami Ice Cream uruchomi w tym sezonie więcej nowych lodziarni, niż wcześniej było w planach.
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.