Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Monument9 to prężnie rozwijająca się sieć wysp oraz salonów gsm

Aktualnie posiadamy kilkadziesiąt wolnych lokalizacji w różnych regionach Polski – zarówno punkty już działające, jak i nowe, których otwarcia planujemy na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Stoiska i salony Monument9®  to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm, telefonów nowych oraz używanych. W naszych punktach prowadzimy też serwis telefonów komórkowych oraz usuwanie blokad sim-lock. W ofercie klienci znajdą również kupony doładowujące wszystkich polskich operatorów oraz zestawy startowe z kartą sim dowolnej polskiej sieci.

Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów.

Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową).

Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc. Franczyzobiorcy korzystają z naszej własnej hurtowni on-line która w 2017r przeszła gruntowne zmiany – w ofercie posiadamy ponad 30000 produktów.

Współpraca z MONUMENT9® to przede wszystkim przejrzyste zasady, brak opłat licencyjnych.
Nie pobieramy opłat od obrotu - Twój zysk zostaje w Twojej kieszeni!

Co zyskujesz?

Przede wszystkim sami projektujemy, montujemy i wyposażamy nasze sklepy - to w naszej firmie jest tworzony projekt wystroju oraz wzualizacja 3d. sami projektujemy i wykonujemy meble oraz reklamę - nie korzystamy z ofert stolarzy oraz firm reklamowych, dzięki czemu możesz liczyć na najlepsze warunki i koszty wejścia do sieci. Posiadamy własną hurtownię, dlatego nie musisz zaopatrywać się u pośredników !

JEDNOSTKI WŁASNE

16

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

11

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorca otrzymuje możliwość posługiwania się marką Monument9 oraz w ramach systemu franczyzowego:

 • Dostęp do pełnego zatowarowania w naszej własnej hurtowni,
 • Know how – sprawdzona recepta na sukces w branży. Dzięki nam unikną Państwo kosztownych błędów, które bardzo często można popełnić w początkowej fazie prowadzenia firmy,
 • Umowa najmu podpisywana bezpośrednio z centrum handlowym przez franczyzobiorcę – nie pobieramy ukrytych prowizji poprzez zawyżanie cen najmu oraz dzierżawy urządzeń,
 • Wsparcie merytoryczne i techniczne,
 • Szkolenia dla pracowników,
 • Szkolenia dla serwisantów/techników,
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
 • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na wyspę handlową.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata wstępna ustalana indywidualnie

 • zakup mebli na własność (lub dzierżawa wedle decyzji franczyzobiorcy) - 7-12 tys. zł,
 • zakup asortymentu w kwocie 15 tys. zł,
 • zakup komputera i urządzeń elektronicznych w kwocie 2 tys. zł,
 • minimalna kwota jaką powinien dysponować franczyzobiorca to 30 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Mile widziane doświadczenie w handlu

 • chęć podjęcia własnej działalności i determinacja w dążeniu do osiągania wysokich zysków,
 • posiadanie odpowiednich środków na inwestycję,
 • dostosowanie się do zasad oraz działanie zgodnie ze standardem sieci Monument9.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych

ul. Afrodyty 40, 81-601 Gdynia

794 666 240

wspolpraca@monument9.pl

monument9.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Aleksandra Sobecka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.