Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Monument9 to prężnie rozwijająca się sieć wysp oraz salonów gsm

Aktualnie posiadamy kilkadziesiąt wolnych lokalizacji w różnych regionach Polski – zarówno punkty już działające, jak i nowe, których otwarcia planujemy na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Stoiska i salony Monument9®  to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm, telefonów nowych oraz używanych. W naszych punktach prowadzimy też serwis telefonów komórkowych oraz usuwanie blokad sim-lock. W ofercie klienci znajdą również kupony doładowujące wszystkich polskich operatorów oraz zestawy startowe z kartą sim dowolnej polskiej sieci.

Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów.

Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową).

Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc. Franczyzobiorcy korzystają z naszej własnej hurtowni on-line która w 2017r przeszła gruntowne zmiany – w ofercie posiadamy ponad 30000 produktów.

Współpraca z MONUMENT9® to przede wszystkim przejrzyste zasady, brak opłat licencyjnych.
Nie pobieramy opłat od obrotu - Twój zysk zostaje w Twojej kieszeni!

Co zyskujesz?

Przede wszystkim sami projektujemy, montujemy i wyposażamy nasze sklepy - to w naszej firmie jest tworzony projekt wystroju oraz wzualizacja 3d. sami projektujemy i wykonujemy meble oraz reklamę - nie korzystamy z ofert stolarzy oraz firm reklamowych, dzięki czemu możesz liczyć na najlepsze warunki i koszty wejścia do sieci. Posiadamy własną hurtownię, dlatego nie musisz zaopatrywać się u pośredników !

JEDNOSTKI WŁASNE

16

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

11

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorca otrzymuje możliwość posługiwania się marką Monument9 oraz w ramach systemu franczyzowego:

 • Dostęp do pełnego zatowarowania w naszej własnej hurtowni,
 • Know how – sprawdzona recepta na sukces w branży. Dzięki nam unikną Państwo kosztownych błędów, które bardzo często można popełnić w początkowej fazie prowadzenia firmy,
 • Umowa najmu podpisywana bezpośrednio z centrum handlowym przez franczyzobiorcę – nie pobieramy ukrytych prowizji poprzez zawyżanie cen najmu oraz dzierżawy urządzeń,
 • Wsparcie merytoryczne i techniczne,
 • Szkolenia dla pracowników,
 • Szkolenia dla serwisantów/techników,
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
 • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na wyspę handlową.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata wstępna ustalana indywidualnie

 • zakup mebli na własność (lub dzierżawa wedle decyzji franczyzobiorcy) - 7-12 tys. zł,
 • zakup asortymentu w kwocie 15 tys. zł,
 • zakup komputera i urządzeń elektronicznych w kwocie 2 tys. zł,
 • minimalna kwota jaką powinien dysponować franczyzobiorca to 30 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Mile widziane doświadczenie w handlu

 • chęć podjęcia własnej działalności i determinacja w dążeniu do osiągania wysokich zysków,
 • posiadanie odpowiednich środków na inwestycję,
 • dostosowanie się do zasad oraz działanie zgodnie ze standardem sieci Monument9.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych

ul. Afrodyty 40, 81-601 Gdynia

794 666 240

wspolpraca@monument9.pl

monument9.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Aleksandra Sobecka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych (ul. Afrodyty 40, 81-601 Gdynia). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie monument9.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.