Telakces.com

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Telakces.com posiada dynamicznie rozwijającą się sieć specjalistycznych sklepów z telefonami i akcesoriami GSM. Działa od 2012 roku i obecnie posiada blisko 200 punktów w kraju i za granicą. Stawia na ciągły rozwój działalności poprzez pozyskiwanie nowych lokalizacji, poszerzanie asortymentu, podnoszenie jakości oferowanych usług oraz rozszerzanie zakresu działalności firmy.

Rynek GSM stale się rozwija i generuje duże zyski. Nieustannie pojawiają się nowe technologie i trendy, w związku z czym wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia mobilne nowej generacji (takie jak np. smartfony) oraz akcesoria i usługi serwisowe. W punktach można znaleźć szeroki wybór oryginalnych futerałów, a już niedługo także te tworzone przez telakces.com – firma zamierza rozpocząć produkcję dobrej jakości futerałów / etui na telefony komórkowe i tablety na terenie Polski pod marką własną.

Telakces.com stawia także na rozwój wielokanałowy, poprzez wspieranie sprzedaży za pośrednictwem nowych technologii. W 2014 roku powstanie sklep internetowy telakces.com. Wielokanałowa działalność pozytywnie wpływa na wysokość  dochodów firmy.

Unikatowa oferta, którą proponuje Telakces.com poza wyborem modeli telefonów wszystkich wiodących producentów zawiera także modele niewystępujące w ofercie operatorów sieciowych i niemające oficjalnej premiery w Polsce.

W czerwcu 2014 r firma telakces.com podpisała umowę partnerską z globalną marką Virgin na współpracę obejmującą tworzenie nowych sklepów, sprzedaż produktów w istniejących punktach, wspólne działania marketingowe. Telakces.com został wyróżniony "Złotą Siódemką Inwestycji i produktów dla biznesu 2016, kategoria franczyza GSM.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

200 w Polsce

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • wyposażenie lokalu/budowa wyspy,
  • know-how marki,
  • opieka merytoryczna kierownika regionalnego,
  • materiały reklamowe i POS,
  • doradztwo w prowadzeniu stoiska oraz zatowarowaniu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

od 10 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Przedsiębiorczy, z głową na karku. Dajemy wolną rękę w prowadzeniu działalności, przy zachowaniu niezbędnego minimum wymagań sieci. Zapraszamy ludzi z pozytywnym nastawieniem, którzy lubią odnosić sukcesy, przede wszystkim finansowe. :-)

Gabaryty

  • wyspa 6-12 mkw.,
  • lokal: 20-60 mkw.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Telakces.com Sp. z o.o.

ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa

609 28 28 28, 736 922 699

biuro@telakces.com

telakces.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Koba mail: rafal.koba@telakces.com

Sławek Skowronek mail: slawek.skowronek@telakces.com  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Telakces.com.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Telakces.com Sp. z o.o. (ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Telakces.com oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie telakces.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.