Telakces.com

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Telakces.com Sp. z o.o. to sieć sklepów z akcesoriami do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych.
Firma działa na zasadach franczyzy na polskim rynku już od 2012 roku.
W sierpniu 2014 roku Telakces.com podpisał strategiczną umowę
z Virgin Mobile i stał się kluczowym partnerem tej firmy na polskim rynku. Dzięki temu, w ofercie sklepu znajdziesz również usługi telekomunikacyjne.

W barwach Telakces.com i Virgin Mobile działają salony i wyspy sprzedażowe w galeriach handlowych. 

Obok punktów Telakces.com /Virgin Mobile, sieć posiada w swoim portfolio sklepy TOP CASE, usytuowane również w galeriach handlowych, specjalizujące się w dostarczeniu swoim Klientom luksusowych dodatków do smartfona.

Zespół naszych franczyzobiorców składa się nierzadko z osób, które zmieniły miejsce zamieszkania, żeby prowadzić sklep GSM w wymarzonej galerii ( na przykład z południa na północ kraju). Zdają sobie bowiem sprawę, że żeby biznes przynosił satysfakcjonujące efekty – należy go po prostu samemu dopilnować.

Nawet w trudniejszych handlowo czasach, sieć Telakces.com dba o swoich Franczyzobiorców, otaczając ich parasolem wsparcia. Potwierdzeniem tego, że z nami można pracować, są statystyki, mówiące o tym, że wielu naszych Partnerów Franczyzowych -  posiada więcej niż jeden punkt w sieci Telakces.com.

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży na terenie całej Polski!

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

ponad 150

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • wyposażenie salonu/budowa wyspy,
  • know-how marki,
  • opieka merytoryczna kierownika regionalnego,
  • materiały reklamowe i POS,
  • doradztwo w prowadzeniu stoiska oraz zatowarowaniu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

od 10 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Jesteśmy lojalnym Partnerem, dlatego wierzymy, że nasz przyszły Franczyzobiorca również taki będzie. Wymagamy od siebie, cały czas podnosząc standard sieci, dając Ci bardzo dużą elastyczność w prowadzeniu biznesu z zachowaniem niezbędnego minimum wymagań sieci. Doceniamy chęć i zaangażowanie, zapraszamy zatem ludzi z pozytywnym nastawieniem, niekoniecznie z branży GSM, choć takie doświadczenie również będzie mile widziane. 

Jeżeli masz ochotę porozmawiać, dopytać o franczyzę w Telakces.com – kontaktuj się z nami śmiało!

FORMATY PUNKTÓW I GABARYTY

  • wyspa:  6-12 m2.
  • salon: 20-60 m2.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Telakces.com Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Gdów 1400, 32-420 Gdów

609 36 36 36

sekretariat@telakces.com

telakces.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sławek Skowronek mail: slawek.skowronek@telakces.com / tel.: 609 27 27 27

 Rafał Koba mail: rafal.koba@telakces.com / tel.: 609 28 28 28

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Telakces.com.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Telakces.com Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Gdów 1400, 32-420 Gdów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Telakces.com oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie telakces.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.