Bricks 4 Kidz

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zajęcia pozalekcyjne (warsztaty, półkolonie, urodziny) z wykorzystaniem klocków LEGO® dla dzieci od 3. roku życia do 12 lat, prowadzone według amerykańskiego systemu i metodologii .

Istniejemy i rozwijamy się w Polsce z sukcesem od 10 lat.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

46

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Możliwość korzystania z globalnego, działającego w ponad 30 krajach na całym świecie brandu Bricks 4 Kidz®.

Oferujemy dostęp do największej, unikalnej w tej branży na świecie materiałów edukacyjnych, setki autorskich modeli.

Możliwość prowadzenia biznesu zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej. Wybór modelu zależy od decyzji partnera.

Wsparcie marketingowe w postaci prowadzenia i aktualizowania ogólnopolskiej oraz lokalnych podstron WWW, kompleksowa pomoc w prowadzeniu skutecznych kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych, wyszukiwarce Google (partnerzy nie muszą mieć żadnych umiejętności w tym zakresie, realizacja kampanii pozostaje w naszych rękach), dostęp do projektów graficznych wszelkich materiałów reklamowych oraz do centralnej produkcji tych materiałów lub ich zakupu ad-hoc w ramach zapasów magazynowych B4K Polska.

Rekomendowana lista dostawców elementów niezbędnych do prowadzenia biznesu (m.in. specjalnych zestawy klocków LEGO®).

Dostęp do wewnętrznych grup wsparcia i dzielenia się doświadczeniami przez grupy partnerów zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Trzydniowe szkolenie stacjonarne w jednym z naszych Centrum Kreatywności B4K. Cykliczne szkolenia online. Doroczne konferencje partnerów.

Wiedza ekspercka w zakresie narzędzi IT potrzebnych do prowadzenia biznesu.

Doradztwo biznesowe.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Od 38 tys. zł netto (wersja mobilna)
  • Od 59 tys. zł netto (wersja stacjonarno-mobilna)

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Osoby mające możliwość dedykowania 100% swoich zasobów czasowych na rozwój biznesu B4K.

Zmotywowanych, otwartych i proaktywnych jeśli chodzi o prowadzenie biznesu.

Doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu lub w zarządzaniu zespołem ludzi, a także w obszarze sprzedaży i/lub marketingu będzie dodatkowym atutem.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cratca Sp. z o.o.

Kordeckiego 47, 61-693 Poznań

512 609 445

franczyza@b4k.com.pl

bricks4kidz.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Nadstazik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bricks 4 Kidz.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Cratca Sp. z o.o. (Kordeckiego 47, 61-693 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bricks 4 Kidz oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bricks4kidz.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.