TeleExpert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza, czyli sposób na biznes.

Stworzenie biznesu od podstaw jest bardzo trudne, czasochłonne i kosztowne. W dzisiejszych czasach nie da się go zrobić bez odpowiedniego przygotowania. Jest jednak sposób na to, by być obecnym na rynku, pod solidnym szyldem. Marka TeleExpet to obecnie sieć punktów sprzedaży, skupu i serwisu telefonów. Poza tym oferujemy szeroką gamę akcesoriów - to jedna z naszych mocnych stron.

To, co nas wyróżnia, to elastyczność - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. U nas to franczyzobiorca decyduje, jaki towar jest mu najbardziej potrzebny i zamawia go z hurtowni, a tych ma do wyboru kilka. Ma do dyspozycji kilku sprawdzonych dostawców. Poza tym umożliwiamy kontakt z wartościowym towarem i asortymentem premium, którego próżno szukać w wielu miejscach. Wszystko dzięki współpracy z naszymi zagranicznymi, wieloletnimi partnerami.

Co ważne, zamawia się bezpośrednio z hurtowni, z którymi współpracujemy. Nie pośredniczymy między dostawcą, a franczyzobiorcą, bo to generuje niepotrzebne koszty czy zabiera cenny czas. Towar jedzie do Ciebie prosto z hurtowni.

Bezpieczeństwo. Całkowicie pomagamy lub, wedle ustaleń, bierzemy na siebie m.in. negocjowanie umów.

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6 (Polska) 3 (Włochy) 3 (Wielka Brytania) 1 (Dubaj)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dla franczyzobiorców oferujemy wsparcie w każdej możliwej kwestii. Od wsparcia doświadczeniem, szkolenia po wsparcie w marketingu, księgowości, serwisowaniu oraz wsparcie prawne.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Pakiet startowy, czyli kwota, jaką powinien dysponować franczyzobiorca to minimum 50 tys. zł. Co zawiera się w tej kwocie?

  • Akcesoria – 15 tys. zł
  • Telefony – 5 tys. zł
  • Meble – 12 tys. zł
  • Oprogramowanie – 5 tys. zł
  • Sprzęt komputerowy i kasowy – 5 tys. zł
  • Sprzęt serwisowy – 3 tys. zł
  • opłata wstępna - 5 tys. zł

Powyższa wycena to podstawowa propozycja obrazująca na co są wydawane pieniądze. Wszystko zależy od możliwości lokalizacji i wyobraźni oraz funduszy franczyzobiorcy. Ważne jest to, że koszty utrzymania biznesu całkowicie zależą od Twojego obrotu. U nas nie ma ukrytych opłat czy sztywnych kwot, jakie trzeba miesięcznie lub ryczałtowo uiszczać.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie stawiamy sztywnych wymogów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie możliwości.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Tele Expert Sp. z o.o.

ul. Zasadowa 36, 04-874 Warszawa

533 929 733

franczyza@teleexpert.pl

teleexpert.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TeleExpert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.