Canal +

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

System polega na sprzedaży produktów Canal + w ofercie abonamentowej lub w ofercie prepaid. Za sprzedaż oferty abonamentowej Partnerowi przysługuje wynagrodzenie prowizyjne oraz liczne bonusy związane z jakością i realizacją planów sprzedażowych. Za sprzedaż produktów prepaid przysługuje wynagrodzenie z tytułu różnicy pomiędzy sprzedażą a zakupem (20% discount). Również premia za działania marketingowe związane z produktem prepaid.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY
INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ITI Neovision Spółka Akcyjna

Al. Gen. Wł. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

(22) 310 47 47

tomasz.ambroziak@canalplus.pl

pl.canalplus.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Ambroziak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Canal +.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma ITI Neovision Spółka Akcyjna (Al. Gen. Wł. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Canal + oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pl.canalplus.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.