Używki Świata

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego miejsca jakim są „UŻYWKI ŚWIATA”. Istniejemy od 7 czerwca 2005 roku. Nazwa odzwierciedla zakres asortymentowy produktów dostępnych w naszych sklepach. Zapewniamy największy wybór alkoholi. W sprzedaży posiadamy bardzo bogatą ofertę tytoni papierosowych oraz fajkowych, cygar robionych ręcznie i maszynowo, cygaretek oraz papierosów. Ponadto oferujemy wypalaną dla naszych sklepów kawę. Znajdziecie Państwo u nas również Yerba mate. Dysponujemy szerokim wyborem akcesoriów takich jak kieliszki, lampki, szklanki, kufle, otwieracze, szisze, fajki wodne, bibułki, gilzy itp.. 

Jesteśmy rodzinną firmą z 100% polskim kapitałem, budowaną i kierowaną od podstaw po dzień dzisiejszy przez założycieli. Przekazujemy gotowe rozwiązania, transparentność biznesową oraz pełne wsparcie organizacyjne, formalno-prawne oraz księgowe. Tworzymy wspólną grupę zakupową, dzięki czemu mamy wynegocjowane konkurencyjne ceny. Dla naszej sieci importujemy wina m.in. bezpośrednio od producentów. Realizujemy wspólne działania marketingowe. Przekazujemy 100% korzyści z wypracowanych umów marketingowych od pierwszego miesiąca po uruchomieniu sklepu.

W trosce o jak najwyższą jakość uczestniczymy w systematycznych szkoleniach, degustacjach, pokazach i testach tematycznych oraz międzynarodowych targach.

JEDNOSTKI WŁASNE

11

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pełne wsparcie:

  1. Organizacyjne
  2. Formalno-prawne
  3. Księgowe
  4. Systematyczne szkolenia
  5. Uczestnictwo w dalszym rozwoju sieci
  6. Stały i bezpośredni kontakt z założycielami

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

160 tys. – 180 tys. zł

BRAK OPŁATY LICENCYJNEJ!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  1. Osobiste zaangażowanie;
  2. Posiadany kapitał na inwestycje, nie może pochodzić z zewnętrznych źródeł finansowania takich jak kredyt czy pożyczka.

Więcej informacji w naszym folderze franczyzowym:

https://img.franchising.pl/pl/c37/52c/folder-u_ywki_swiata.pdf


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SEMI” JERZY BARTOSIAK MICHAŁ ZIELEZIŃSKI Sp.j.

Ul. Padewska 7/15, 26-600 Radom

606 462 612

s.bartosiak@uzywkiswiata.net

uzywkiswiata.net

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sebastian Bartosiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Używki Świata.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma SEMI” JERZY BARTOSIAK MICHAŁ ZIELEZIŃSKI Sp.j. ( Ul. Padewska 7/15, 26-600 Radom). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Używki Świata oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie uzywkiswiata.net.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.