Agro Sklepomat

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Poszukujemy Master Franczyzobiorców w Miastach: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Zielona Góra, Wrocław.

Jako Master Franczyzobiorca otrzymujesz od nas wyłączność na całe województwo oraz udział w zyskach wypracowywanych przez Spółkę, również poza Twoim terenem. 

Master Franczyzobiorca odpowiada za rozmowy handlowe z potencjalnymi Franczyzobiorcami na podległym terenie, szkolenia wstępne (na udostępnionym przez Spółkę sprzęcie) oraz autoryzacje Sklepomatów.

Otrzymujesz od nas:

- w pełni wyposażone biuro handlowe wyposażone w park maszynowy.

Oferujemy:

- wyłączność na dane województwo

- 100% opłaty wstępnej wnoszonej przez pozyskanych przez Ciebie Franczyzobiorców

- 50% z opłat bierzących wnoszonych przez pozyskanych przez Ciebie Franczyzobiorców

- udział w zyskach generowanych przez Spółkę (otrzymujesz pulę udziałów w Spółce o wartości emisyjnej 250.000 PLN).

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Master Franczyzobiorca otrzymuje m.in. w pełni wyposażone, nowoczesne biuro handlowe wyposażone w park maszynowy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

250 tys. zł


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Agro Sklepomat sp. z o.o.

Montwiłła 16c, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

515 219 066

biuro@agrosklepomat.pl

agrosklepomat.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Agro Sklepomat.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.