Witaminki Sklepomat

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Twój własny klep spożywczy bez pracowników? A może jeden pracownik obsługujący nawet 15 samoobsługowych sklepów spożywczych?

Postaw na SNACKOMAT/SKLEPOMAT

Minimum 160 indeksów (produktów), średnia marża 25%+, szybko czas zwrotu inwestycji (12-18 miesięcy).

(Możesz też oddać zarządzanie takim sklepem nam i podzielić zysk w proporcji 50:50 będąc w całym okresie umowy właścicielem maszyn).

Otwieramy sklepy w miastach powyżej 5.000 mieszkańców.

Nowoczesna franczyza – stawiamy na bliskość Klienta i niskie ceny produktów (jak w dyskontach). Średnia marża 25%

Inwestycja: od 90.000 PLN

Zwrot inwestycji: 12-18 miesięcy

Dysponujesz parkiem maszynowym zlokalizowanym w szkołach czy opuszczonych dziś biurach? Dołącz do nas, działaj swoim parkiem maszynowym w ramach wspólnej, silnej marki SNACKOMAT.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  1. Pozyskanie lokalizacji sklepu
  2. Negocjacja długoterminowego wynajmu lokalu dla Franczyzobiorcy
  3. Projekt sklepu zgodny z najnowszymi trendami i oczekiwaniami Klientów sektora FMCG
  4. Nadzór nad pracami remontowymi w lokalu Franczyzobiorcy
  5. Wybór maszyn
  6. Odbiór lokalu w sanepid
  7. Uroczyste otwarcie relacjonowane w lokalnych mediach społecznościowych

Każdy nasz Franczyzobiorca i sklep traktowany jest indywidulanie. Wspieramy Cię w promocji w mediach społecznościowych wyświetlając treść reklamowe potencjalnym Klientom w promieniu 500m od Twojego samoobsługowego sklepu, optymaluzując dzięki temu koszty reklamy i marketingu do maksimum


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

90.000 PLN – jeden samoobsługowy sklep (możliwość zakupu do 15 sklepów – wyłączność dla Miast do 50.000 mieszkańców)

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Miasta minimum 5.000 mieszkańców


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Witaminki Sklepomat sp. z o.o.

Montwiłła 16c, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

515 219 066

biuro@witaminkisklepomat.pl

witaminkisklepomat.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Witaminki Sklepomat.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Witaminki Sklepomat sp. z o.o. (Montwiłła 16c, 05-825 Grodzisk Mazowiecki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Witaminki Sklepomat oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie witaminkisklepomat.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.