Snackomat

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zostań naszym Partnerem w swoim mieście. Nasze automatyczne mini markety spożywcze pracują dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę generując marżę na poziomie nawet 50%+.

Nasze SNACKOMATy znajdują zastosowanie na dworcach pkp, galeriach handlowych i wśród ruchliwych ciągów komunikacyjnych, na osiedlach. Kwota jaką musisz dysponować to 50.000 PLN netto na start lub leasing.

Nasze samoobsługowe mini markety spożywcze przystosowane są do pracy w nawet najcięższych warunkach atmosferycznych. Konstrukcja zabudowy zewnętrznej wykonana jest ze stali i obłożona blachą malowaną proszkowo.

Nasz SNACKOMAT charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją zaprojektowaną z zachowaniem nowoczesnego i atrakcyjnego wyglądu. SNACKOMAT wyposażony jest dodatkowo w drzwi z LEKSANU (materiał 250 razy mocniejszy od szkła, odporny na promienie UV, łatwy w czyszczeniu np. graffiti), podświetlany zewnętrznym oświetleniem LED z czujnikiem zmierzchu.

Nasze SNACKOMATy umożliwiają sprzedaż większości produktów spożywczych 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez konieczności zatrudniania kasjera/sprzedawcy. Nasze samoobsługowe mini markety spożywcze posiadają Interaktywny interfejs z 22-calowym dotykowym ekranem, dzięki któremu Klienci w prosty, intuicyjny sposób mogą dokonywać zakupów, korzystać ze zniżek czy dowiadywać się o nowościach wprowadzanych w danej chwili do sprzedaży.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie przy pozyskiwaniu lokalizacji

Wsparcie przy uzyskiwaniu wymaganych pozwoleń

Wsparcie w działaniach marketingowych


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

50 tys. zł netto


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Snackomat.pl grupa Kalarepa Store sp. z o.o.

Montwiłła 16c, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

515 219 066

biuro@snackomat.pl

snackomat.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Snackomat.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Snackomat.pl grupa Kalarepa Store sp. z o.o. (Montwiłła 16c, 05-825 Grodzisk Mazowiecki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Snackomat oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie snackomat.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.