Coffee Shop Poland

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zyski z konopi coraz większe nawet w obliczu epidemii! Coffe Shop szuka partnerów w całej Polsce. Produkty z konopi z wysoką stopą zwrotu.

Pomysł na biznes – konopie

Szukając pomysłu na to, czym można zacząć handlować, znajduje się wiele możliwości. W biznesie jednak najlepiej jest się wyróżnić, więc sklep konopny, oferujący unikalny asortyment będzie w sam raz. Z pewnością jest to duża nisza na rynku, gdyż produkty pochodne od konopi stały się w ostatnich latach bardzo popularne, a negatywne skojarzenia związane z konopiami odchodzą do lamusa w coraz szerszych grupach społecznych. Sprawia to, że powstaje nisza rynkowa, która jest w bardzo niewielkim stopniu zagospodarowana i każdy biznes związany z konopniami wydaje się być oryginalny i dominować na okolicznym rynku ze względu na brak konkurencji.

JEDNOSTKI WŁASNE

6

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

10

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Współpraca z nami oznacza wejście do zespołu znanego na poziomie globalnym w dziedzinie artykułów spożywczych, opartego na konopiach, w 100% legalna.

Co potrzebujesz, aby stać się partnerem?

Lokal: wystarczy 20-30 m2.

Koszt obejmuje:

 • Marka
 • Znak zewnętrzny z diodą LED
 • Lodówka na napoje
 • Zatowarowanie na start                                                                                                            
 • Ceny producenckie 
 • Półki
 • Meble
 • Witryny sprzedażowe
 • Reklama na poziomie krajowym 
 • Szkolenia
 • Wyłączność terytorialna 
 • Pakiet startowy- program lojalnościowy dla klientów
 • Hostessy na otwarcie

    Nasz partner wchodzi na przygotowany sklep do otwarcia.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

49 tys. zł 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal: 20-30 m2 wynajmowany lub własny. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Biznes Group Łukasz Przygoda

Jagienki 22, 43-300 Bielsko-Biała

573 996 732

kontakt@coffeeshoppoland.pl

coffeeshoppoland.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Przygoda

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Coffee Shop Poland.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Biznes Group Łukasz Przygoda (Jagienki 22, 43-300 Bielsko-Biała). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Coffee Shop Poland oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie coffeeshoppoland.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.